Мотузкове містечко у парку «Перемога» просять не закривати, – нова петиція

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На сайті Броварської міськради 2 травня з’явилася петиція-прохання не закривати мотузковий парк «SkyPark» у парку «Перемога». Припинення роботи розважального закладу ініційовано міським головою після нещасного випадку в квітні, коли обірвався один із тросів і упав хлопчик.

У електронному зверненні його автор Олексій Гречко запевняє громадськість про наявність у «SkyPark» усіх необхідних документів та відповідність атракціону нормам безпеки. А у зв’язку з нещасним випадком, компанією було вжито низку заходів. А саме:

  • відремонтовано пошкоджений етап та встановлено на всіх критичних ділянках парку антивандальні кріплення, що унеможливлюють будь-який доступ до кріплень сторонніх осіб;
  • ТОВ « Карола» провело повний технічний огляд атракціону «Мотузковий парк» та перевірило наявність необхідних документів для експлуатації;
  • керівництво парку зобов’язується компенсувати всі витрати, пов’язані з лікуванням, обстеженням та моральними збитками;
  • необхідні документи по запитах передано відділу охорони праці КП «Бровари-Благоустрій» та поліції;
  • проведено цільовий інструктаж із інструкторами мотузкового парку щодо забезпечення необхідних норм безпеки та безпечної експлуатації атракціону;
  • запрошено Товариство Червоного Хреста України для проведення інструкторам парку 6-годинного курсу надання першої допомоги.

До кінця голосування залишилось 88 днів. Для того щоб петицію розглянула міська рада, документу треба набрати 250 голосів. Наразі петицію підтримало 63 мешканці міста.

Нагадаємо,14 квітня в мотузковому парку «SkyPark» , що в парку «Перемога», обірвався трос і упав 8- річний хлопчик. Міський голова відразу доручив терміново провести перевірку мотузкового парку. Перевірка виявила факт, що карабіни були розпущені. На підставі цих фактів міський голова дав вказівку головному інженеру КП «Бровари-Благоустрій» Олександру Галицькому протягом двох днів розірвати договір без будь-яких очікувань висновків від Державної служба України з питань праці.

У день отримання доручення, адміністрація КП «Бровари-Благоустрій»  направила до власників «SkyPark» листа, де повідомила про про розірвання договору в односторонньому порядку. Причину розірвання договору в листі не зазначено. Згідно із законом, на розірвання договору є 10 днів після попередження.

Поділіться.

Залиште відповідь