МОЗ планує 3-тижневий локдаун на початку січня. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство охорони здоров’я пропонуватиме уряду ввести локдаун із початку січня на три тижні. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив під час сьогоднішнього брифінгу в МОЗ.

«У кінці січня й на початку лютого ми очікуватимемо пік захворюваності на грип. Це призведе до серйозного навантаження на медичну систему. До цього періоду потрібно підійти з мінімальними цифрами захворюваності на COVID-19, зокрема з мінімальною кількістю госпіталізованих», – зазначив Максим Степанов.

Тому МОЗ не рекомендуватиме вводити жорсткий карантин до кінця грудня, бо «бачать стабільний приріст нових випадків без різких стрибків». Але запропонує локдаун із початку січня на три тижні, щоб збити хвилю розповсюдження коронавірусу та розвантажити лікарні.

«Наша медична система витримає те навантаження, яке зараз є через COVID-19. Ми можемо говорити, що витримаємо до кінця грудня», – запевняє міністр. Які саме обмеження передбачатиме локдаун, Максим Степанов поки не пояснив.

Крім того, міністр заявив, що «карантин вихідного дня» був ефективним, бо зміг зменшити динаміку захворюваності, хоча максимального ефекту від цих обмежень не отримали. Зі слів Максима Степанова, МОЗ очікувало зменшення числа нових випадків на 20 %, але цього досягти не вдалося.

Фото – 24 канал

Читайте також

  1. Карантин вихідного дня скасовано, але діятимуть обмеження «помаранчевої» зони

  2. COVID-19: у Броварах хворіють понад 50 працівників освіти

  3. «У броварській лікарні кисню для хворих достатньо», – Григорій Павлін. ВІДЕО

  4. Як дотримувались «карантину вихідного дня» в Броварах. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь