Мультфільм броварчанки переміг на міжнародному фестивалі в Польщі. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах до 150-річчя від дня народження Лесі Українки культурно-просвітницький центр «СвітЛиця» презентував пластиліновий мультик-анімацію на вірш поетеси «Тішся, дитино, поки ще маленька…». Мульфільм став переможцем на VI Міжнародному фестивалі образотворчого мистецтва «International Competition for Artists» SOLOVIOV ART, який відбувався в Кракові (Польща). Про це повідомляється на сторінці відділу культури міста у Фейсбуці.

Авторкою мультфільму є Юлія Кругляк – завідувачка культурно-просвітницьким центром «СвітЛиця». Анімація (мальована та пластилінова) стала для неї своєрідним хобі близько року тому.

Юлія Кругляк

Юлія Кругляк

Заявку на участь у VI Міжнародному фестивалі образотворчого мистецтва «International Competition for Artists» SOLOVIOV ART броварчанка подала ще в лютому.

А нещодавно їй надійшов лист із дипломом за перше місце в номінації «Мультиплікація».

диплом Юлії Кругляк

Зі слів Юлії, у пластиліновій анімації під вірш Лесі Українки «Тішся, дитино, поки ще маленька…» вона хотіла показати мрії, до яких людина поступово йде протягом свого життя.

Триває мультфільм майже півтори хвилини, але витрачено на його створення близько пів дня.

Як розповіла Юлія, її родина постійно бере участь у різноманітних творчих конкурсах. Нещодавно броварська родина Кругляків зайняла друге місце в зимовому онлайн-фестивалі дитячої творчості «Миколай-Фест 2020», який щорічно організовує Українське земляцтво м. Сілламяе «Водограй» (Естонія).  Їхня анімаційна робота «Легенда про Святого Миколая» зайняла призове місце.

Родина Кругляків

5-го березня до 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Юлія Кругляк презентувала свій новий пластиліновий мультик-анімацію на вірш Кобзаря «На Великдень на соломі».

ФОТО – Юлія Кругляк

Читайте також:

  1. Директорка Броварського НВО – у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»

  2. Валерія Савотіна зі Світильні – переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». ФОТО.ВІДЕО

  3. Журналісти «Трибуни-Броварів» – призери конкурсу «Журналістика рішень-2020»

  4. Броварчанин Максим Лижов переклав книгу американського поета і переміг на Всеукраїнському конкурсі

Поділіться.

Залиште відповідь