На Броварщині побудують комплекс для сортування і переробки сміття

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Богданівці під Броварами з’явиться сучасний сортувально-переробний комплекс, який вирішить серйозну проблему із сортування та утилізації відходів у Київській області. Про це повідомляє очільник Броварської РДА Георгій Біркадзе.

«Це буде не просто новий і сучасний комплекс, він буде потужним і унікальним. Зможе сортувати й переробляти до 300 тисяч тонн твердих відходів на рік. Об’єкт запускатимуть в експлуатацію у два етапи. Перша черга матиме потужність до 200 тисяч тонн відходів і її планують відкрити уже восени 2022 року», – повідомляє Георгій Біркадзе.

Зі слів Біркадзе, район протестує нові потужності та вже за два роки запустить у роботу другу чергу комплексу.

«А збудують його на території, яка перебуває в користуванні ПП «Еко-Старт». Це підприємство з 2002 року зайнялось рекультивацією надзвичайно шкідливого об’єкта – покинутого шлаконакопичувача заводу «Радикал». Споруда була частково заповнена відходами ртутних виробництв», – повідомляє Біркадзе.

(Натиснути для збільшення фото)

Зі слів очільника Броварської РДА, це підприємство було готове утилізувати та сортувати відходи ще кілька років тому, але влада не сприяла, ставила лише «палки в колеса».

«Насправді, питання утилізації габаритних відходів і сортування сміття у Броварському районі стояло досить гостро та не вирішувалось роками», – говорить Георгій Біркадзе в повідомленні.

ФОТО –  тематичне Zaxid.net

Читайте також:

  1. Щоб вирішити питання очисних споруд, на КП «Броваритепловодоенергія» проведуть аудит. ФОТО, ВІДЕО

  2. Можливими «відкатами» на ремонті школи в Русанові займаються правоохоронці

  3. Начальника Броварського відділу поліції хочуть усунути з посади?

  4. Громаді Броварів та району представлено нового голову РДА

Поділіться.

Залиште відповідь