На Броварському проспекті сконцентровані «важкі» ДТП Києва. КАРТА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На ділянці Броварського проспекту від ст. м. «Чернігівська» до Броварів відносно висока концентрація «важких» автотрощ у столиці. Про це йдеться в статистиці київських активістів, які нещодавно презентували онлайнкарту дорожніх аварій, розповідає Хмарочос.

Як зазначає видання, дані про ДТП в Києві зібрав киянин Сергій Пасюта. Вони відображають період із 2016 по 2019 роки. Нещодавно ці дані наніс на мапу активіст Олексій Касьяненко.

Відповідно до карти, на ділянці Броварського проспекту від ст. м. «Чернігівська» до Броварів за вказаний період сталося 20 «важких» автопригод. З них за участю пішоходів – 7.

Як зазначає Хмарочос, уся ділянка Броварського проспекту посідає 4-е місце в столиці за числом «тяжких» аварій. Загалом на дорозі в зазначений період сталося 36 таких ДТП (17 з пішоходами).

Водночас серед небезпечних розв’язок на Броварському проспекті, та й загалом неподалік Броварів, у антирейтинг потрапила тільки одна – на ст. м. «Лівобережна». У неї  17-е місце із 17-ти наявних у переліку. Там сталося 6 «важких» аварій, у тому числі одна за участю пішоходів.

Слід зазначити, що раніше Сергій Пасюта вказав на відсутність офіційної статистичної інформації про аварійно-небезпечні ділянки столиці.

Хмарочос із посиланням на Олександра Касьяненка також зауважує, що із 20-ти камер автофіксації порушень у Києві встановлені в місцях концентрації «тяжких» аварій лише 6.

Нагадаємо, на Броварському проспекті такі камери встановили в районі станцій метро «Дарниця» та «Лівобережна». А серед камер на Київщині – жодної в Броварах чи в районі.

Фото – ДСНС України

Читайте також

  1. Запрацювали камери автофіксації порушень ПДР. АДРЕСИ
  2. На Броварському проспекті таксі збило пішохода. ФОТО, ВІДЕО
  3. Маршрутка № 332 і «екстрена» зіткнулись на Броварському проспекті
Поділіться.

Залиште відповідь