На будівництво корпусу молодшої ланки ЗОШ № 10 додали 80 млн грн за рахунок кредитування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішньої 86-ої позачергової сесії Броварської міської ради депутати підтримали проєкт рішення, відповідно до якого на будівництво корпусу молодшої ланки школи № 10 направлять 80 млн грн. Гроші будуть надані за рахунок отримання запозичення в «Ощадбанку».

Обранці схвалили направлення 80 млн грн на об’єкт «Будівництво загальноосвітньої школи І ступеню по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 17-Б в м. Бровари Київської області». Залучені кошти – кредит від «Державного ощадного банку України».

10 школа

Будівництво корпусу молодшої ланки школи № 10

Нагадаємо, у вересні депутати не погодилися з оформленням кредиту на 160 млн грн, половина з якого мала піти на будівництво школи, а інша – на добудову вулиці Василя Симоненка. Обранці завалили проєкт, вимагаючи направити всі 160 млн грн на школу.

Водночас уже за кілька днів питання знову винесли на розгляд позачергової сесії в первісному вигляді, попри обіцянку направити 100 % коштів на будівництво навчального закладу. Цього разу вдалося отримати голоси депутатської більшості.

Учора міський голова Ігор Сапожко повідомив, що Міністерство фінансів дало погодження на отримання кредиту в «Ощадбанку» для добудови корпусу початкової школи № 10.

Читайте також

  1. Будівництво молодшої ланки 10-ої школи: що зроблено та коли завершиться? ВІДЕО
  2. Перше вересня в ЗОШ №10: вісім перших класів та брак учителів. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь