На інвестраді відмовилися встановлювати черговий бігборд по вулиці Київській

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю, 7 вересня, відбулося чергове засідання інвестиційної ради міста. На порядок денний було винесено сім питань, серед яких встановлення трьох рекламних щитів по вул.Київській.

Вже втретє на розгляд інвестради була винесена заява від ФОП Поліщук про встановлення пріоритету на розміщення трьох окремих об’єктів зовнішньої реклами (далі – ОРЗ) за адресами: вул.Київська 144, вул.Київська 306 та перехрестя вул.Київської та Василя Симоненка.

Заступник міського голови Олександр Резнік одразу відмовив у присутності заявника під час розгляду питання.

“Ви ж чудово знаєте, що йде реконструкція по Київській. Тут петиція – плануються квітучі каштани (йдеться про петицію Олександра Плахова – прим. Ред.). Не можна одразу пояснити людям, що не треба гаяти час?» – озвучив основну причину відмови пан Резнік.

Головний архітектор міста Лілія Рибакова пояснила, що вони мусять дотримуватись положення та виносити на розгляд всі надані заяви. Після рекомендації адмінцентру щодо попередно-роз’яснювальних робіт з позивачами інвестрада одноголосно відмовила у заяві.

Нагадаємо, що в липні Олександр Плахов створив петицію, у якій запропонував аби вздовж вул. Київської замість рекламних конструкцій (бігбордів) були квітучі каштани.

Згодом ця петиція отримала необхідну кількість голосів та була розглянута в серпні під час засідання виконкому. На початку вересня Олександр Плахов також отримав офіційну відповідь виконкому, яку виклав у соціальну мережу “Фейсбук”.

Поділіться.

Залиште відповідь