На коронавірус захворів керівник броварського центру первинної медицини та його дружина-медик

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про свою хворобу на коронавірус, а також захворювання дружини, Ігор Кравцов повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. 

«На жаль, я та моя дружина захворіли на Сovid-19 , що підтвердив ПЛР-тест, а тому я змушений перебувати вдома на самоізоляції, щоб не наражати нікого на небезпеку», – написав Ігор Кравцов.

Журналістам «Трибуни» Ігор Андрійович розповів, що захворів ще минулого тижня. Але спочатку занедужала дружина, яка працює лікаркою-гінекологом в амбулаторії №7. Також у родині хворіє на коронавірус і 87-річна бабуся. Захворювання коронавірусом трьох осіб у родині підтвердилося ПЛР-тестуванням. У дітей та онуків, які перебували в контакті з рідними, ПЛР-тестування хвороби не підтвердило.

За словами Ігоря Кравцова, в дружини хвороба проявилася спочатку легким нездужанням. Огляд засвідчив, що в неї  – пневмонія. Лікувалася спочатку пігулками, однак температура 38,5-39 трималася близько двох тижнів і збити її було досить складно. Окрім температури хвороба проявлялася головним болем, болями в кінцівках, задишкою. Комп’ютерна томографія (КТ) засвідчила значне враження легень – майже 90%. Загалом зараз потрапити на КТ досить складно, каже Ігор Кравцов.

Ігор Кравцов

У самого ж головного лікаря «первинки» коронавірусна хвороба проявляється не значною температурою – до 37.4, слабкістю, першінням у горлі, втратою смаку та нюху, болем у ногах.

Як повідомив Ігор Кравцов, він, дружина та бабуся лікуються вдома. Зокрема, проходять курс актибіотикотерапії. Через 14 днів здаватимуть повторне ПЛР-тестування, яке і покаже, наскільки було ефективним лікування.

За словами головного лікаря броварської БКЛ Валентина Багнюка, на сьогодні апарат для проведення ПЛР-тестування в медичному закладі не працює. Стаціонарним хворим, а також  хворим із підозрами на коронавірус медикам, відбирають зразки та направляють в обласний лабораторний центр. Уже за добу мають результати тестування.

Броварчани та мешканці сіл, які бажають пройти тестування, мають звертатися до свого сімейного лікаря, зазначає Валентин Багнюк. Зразки для ПЛР-тестування відбирають, зокрема, в амбулаторії сімейної медицини №2 на бульв. Незалежності, 12 і також відправляють в обласний центр. До тяжких хворих для відбору зразків у Броварах та районі приїздить одна з 3 мобільних груп, створених при центрі первинної медицини.

Нагадаємо, попри те, що Бровари перебувають у жовтій карантинній зоні, ситуація залишається напруженою. Так, станом на сьогодні, 20 жовтня,  у броварській лікарні перебуває 32 дорослих пацієнти, хворих на коронавірус.

Читайте також COVID-19: захворіли працівники броварської школи мистецтв і ЖЕК-4

Окрім того, троє недужих – у реанімації. Двоє з них, серед яких і медик, – на штучній вентиляції легень.

Нагадаємо, з початку епідемії коронавірусу на Броварщині захворіло 188 медичних працівників, із яких 79 – із місцевих закладів охорони здоров’я.

За останній тиждень добова кількість інфікованих на коронавірус в Україні сягає 5-6 тис. осіб.

Президент України озвучив, що в Україні можуть ввести жорсткий карантин, «якщо матимемо більш як 9,5 тисяч інфікованих щодобиАле тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім».

Фото Ігоря Кравцова – авторки

Читайте також

  1. Президент озвучив, коли в Україні можуть ввести жорсткий карантин
  2.  У «Перлинці» закрилася група через виявлений COVID-19
  3.  Померла вчителька 10-ої школи
  4. COVID-19: захворіли працівники броварської школи мистецтв і ЖЕК-4

  5. МОЗ обіцяє надшвидкі тести на COVID. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь