Трибуна – Бровари

На обладнання та облаштування ЦНАП у Броварській ОТГ уряд виділить кошти

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет міністрів розподілив між 165 громадами 231 млн грн фінансової допомоги на модернізацію центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Свою частку отримає і Броварська ОТГ. Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства цифрової трансформації.

«Ми активно розвиваємо мережу модернізованих ЦНАП по всій країні. Для цього вперше в Україні ввели цільову фінансову держпідтримку на розвиток Дія Центрів. Українці зможуть отримувати державні послуги поруч зі своїм будинком», – зазначив глава Мінцифри Михайло Федоров.

За його словами, міністерство працює над тим, щоб підвищити якість послуг в ЦНАП мінімум до 90%.

Згідно з оприлюдненим переліком громад, які отримають фінансову допомогу на розвиток ЦНАП, є і Броварська ОТГ. На обладнання та облаштування ЦНАП із державного бюджету громада отримає 264 тис. грн.

Загалом фінансову допомогу отримають усього 165 громад. 24 громади, що не мають ЦНАП, отримають 56,2 млн грн на будівництво та 4,9 млн грн на обладнання. 19 громад, які трансформують ЦНАП райдержадміністрації в ЦНАП органу місцевого самоврядування (ОМС), отримають 45,4 млн грн на будівництво та 5,4 млн грн на обладнання.

Крім того, 122 громади, які прагнуть поліпшити та осучаснити ЦНАП ОМС, отримають 81,3 млн грн на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт і 37,8 млн гривень на нове обладнання.

Нагадаємо, що в міському ЦНАП, що розташований у Броварах на вул. Гагаріна, 18, можна отримати низку послуг.

Які послуги можна отримати в броварському «Прозорому офісі»: ПЕРЕЛІК

На бульв. Незалежності, 39 працює Центр надання адміністративних послуг Броварської районної державної адміністрації

Як раніше повідомляла «Трибуна»,  із 14-го квітня в Требухові та Княжичах стартував прийом громадян та суб’єктів господарювання державним реєстратором.

У Княжичах та Требухові працюватимуть державні реєстратори

У цих селах Державний реєстратор надає адміністративні послуги з реєстрації нерухомого майна, юридичних та фізичних осіб-підприємців.

ФОТО – Ірина Ющенко

Читайте також:

  1. Які послуги можна отримати в броварському «Прозорому офісі»: ПЕРЕЛІК  

  2. Броварський «Контакт-центр» приймає звернення навіть через Фейсбук

  3. У міськраді пропонують побудувати Центр адмінпослуг за 10 мільйонів… або більше

  4. Зробити паспорт стане простіше: у Броварах відкриється додаткове приміщення «паспортного столу»

Поділіться.

Залиште відповідь