На підтримку молоді, матері та сім’ї: у травні в Броварах відбудуться святкові заходи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Профорієнтаційний тренінг для молоді, хода на підтримку сім’ї, фестиваль духовної творчості «Троянда духовна», концерт до Дня матері, а також науково-практична конференція про сімейну політику міста, травень у Броварах обіцяє бути цікавим та насиченим на культурні події.

 Під час чергового засідання виконавчого комітету  23.04.2019 р. члени виконкому  затвердили план, кошторис та Положення про проведення профорієнтаційного тренінгу для молоді Броварів. Як зазначила з цього питання доповідачка, –  начальниця відділу сім’ї та молоді Аліна Ярмоленко – тренінг проводиться для молоді віком від 18 до 35 років, яка не перебуває на обліку в місцевому Центрі зайнятості. Протягом травня заплановано провести два таких заходи для груп із 20-25 осіб. Місце проведення – шаховий клуб по бульв. Незалежності, 2 та актова зала адмінбудівлі БМР по вул. Гагаріна, 18.

Яка мета заходу? У якості спікера запрошені кваліфіковані фахівці Центру зайнятості, які протягом 4-х годин  ознайомлюватимуть молодь із тенденціями ринку праці саме для цієї вікової категорії. Зокрема, акцентують на професії, які мають попит, розкажуть на що треба звертати увагу під час  оформлення на роботу та звільнення.  І, звісно, дадуть відповіді на усі запитання. Точні дати і час поки що не визначені. Інформацію можна дізнатися  у відділі сім’ї та молоді за тел.: 7-22-43, 7-22-33.

Нагадаємо, захід безкоштовний і проводиться у рамках міської Програми  підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік.

Також начальниця відділу сім’ї та молоді проінформувала, що у рамках святкування Всесвітнього дня матері – 12 травня та Дня сім’ї – 17 травня заплановано низку заходів.

Так, за ініціативи ГО «Духовність» 12 травня 2019 р.  відбудеться третя  хода на підтримку сім’ї «За сім’ю та життя», участь у якій візьмуть представники релігійних громад, запрошені багатодітні сім’ї та усі охочі. Хода пройде від вул. Короленка до літньої сцени «Мушля», що в парку «Перемога», де  цього ж дня відбудеться традиційний  щорічний святковий фестиваль «Троянда духовна».

До Дня матері ДЕНЦ «Камелія» підготує тематичний двогодинний концерт «Спасибі, мамо, за святу любов», який відбудеться в МКЦ «Прометей» 17 травня о 17-00. Під час  цього заходу місто нагородить 20 мам, які потрапили до категорій:

  • «Мати-героїня»;
  • одинока мама;
  • мама талановитих дітей, які мають значні досягнення у спорті, творчості або в навчанні.

У цьому році відділ сім’ї та молоді вирішив привітати мам не лише квітами та сувенірами, але і подарунковими сертифікатами мережі «Епіцентр» на суму 1000,0 грн. Усього на привітання матерів місто виділило 22 797, 60 грн.

Також 17 травня з 10-00 до 14-00 у школі  мистецтв по бульв. Незалежності, 14 відбудеться науково-практична конференція на тему: «Розвиток сімейної політики міста». До організації конференції долучилося ГО «Духовність», яке запросило науковців, викладачів кафедр університетів ім. Драгоманова та ім. Грінченка. На захід запрошено і депутатів міської ради, позаяк тема конференції стосується саме їхньої  компетенції – розвитку політики в сфері сім’ї на місцевому рівні. Координаційний збір усіх причетних до організації свят відбудеться 2 травня в малій залі БМР.

 Ангеліна Козлова

Головне фото – Ірини Ющенко 

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply