На підтримку онкохворих місто планує виділити близько 900 тис. грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже післязавтра, під час 87-ої позачергової сесії Броварської міської ради, на розгляд депутатів винесуть кілька «медичних» проєктів. Одним із них пропонують додатково виділити 400 тис. грн для забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та медичними виробами. Іншим рішенням – 470 тис. грн на потреби дітей із дистрофією, 98 % із яких мають онкологію. За підтримання цих проєктів під час сьогоднішнього засідання бюджетної комісії депутати проголосували одноголосно.

Директор Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов розповів, що один із проєктів рішень передбачає збільшення фінансування міської програми із забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та медичними виробами на 2020 рік на 400 тис. грн. Зі слів чиновника, всі виділені кошти підуть на ліки та медвироби для онкохворих.

Ігор Кравцов

Ігор Кравцов

Слід зазначити, що в проєкті рішення вказана сума в 1 млн грн. За інформацією Ігоря Кравцова, його відомство просило виділити саме таку суму. Однак погодили лише 400 тис. грн.

Іще одним проєктом рішення  запропоновано внести зміни до міської програми «З турботою про кожного». Як зауважила начальниця управління соціального захисту населення Броварської міської ради Алла Петренко, наразі потреба в коштах для дітей із атрофією. Водночас у 98 % випадків ідеться про онкологічні захворювання.

бюджетна комісія

Засідання бюджетної комісії 24 листопада

Зі слів Алли Петренко, щомісяця до їхнього відомства надходить по 100 – 150 заяв у межах цих потреб. Змінами в проєкті рішення просять додати 390 тис. грн на відповідний пункт програми. Іще 80 тис. грн управління планує перекинути з інших заходів. Тобто загалом – 470 тис. грн.

Читайте також

  1. На програму відеоспостереження в Броварах планують «докинути» 233 тис. грн
  2. COVID-19. Бровари: плюс три смерті за останні три дні та сплеск захворюваності на ГРВІ
  3. 300 тис. грн на боротьбу з підтопленням на Інтернаті та інші рекомендації земельної комісії
  4. Бровари візьмуть 13,5 млн грн кредиту на освітлення вулиць
  5. 26 листопада – позачергова сесія Броварської міськради
Поділіться.

Залиште відповідь