На Порошинці виросте новий торговельний центр – ДОКУМЕНТ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На розі вулиць В’ячеслава Чорновола та Київської побудують новий торговельний центр. Містобудівні умови для проектування споруди були затверджені головним архітектором міста декілька тижнів тому. Замовником будівництва виступає компанія екс-депутата Броварської міської ради Сергія Піддубняка, якого пов’язують із найбільшим у минулому забудовником Броварів Ігорем Трощенком.

Ділянка, на якій пропонують звести новий торговельний центр, наразі стоїть пусткою. Обране місце – через дорогу від ТЦ «Бутік». Поруч розташовані котельня, автозаправна станція та незайманий листяний ліс.

Ділянка, де планують будівництво, на публічній кадастровій карті

Згідно з інформацією, яка розміщена на публічній кадастровій карті, ділянка має площу в майже 0,75 га. Водночас, відповідно до затверджених містобудівних умов, забудувати можна буде не більше 40,8 % цієї землі, а висота споруди не має перевищувати 13 м.

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на Порошинці

На OLX уже можна знайти оголошення про оренду приміщень у майбутньому торговельному центрі. Згідно з оприлюдненими характеристиками, заклад матиме 2 поверхи. Загальна площа приміщень – 8 000 кв м. Відкриття заплановане на 1 серпня 2019 року.

Так має виглядати новий торговельний центр (вигляд збоку)

Як зазначено в документації, замовником будівництва виступає приватне підприємство «Спартак». Відповідно до інформації в єдиному державному реєстрі, засновником компанії є Сергій Піддубняк – колишній депутат і голова земельної комісії Броварської міської ради. Політика вважають наближеним до колишнього найбільшого забудовника Броварів Ігоря Трощенка.

Нині, за інформацією публічних реєстрів, Сергій Піддубняк очолює політичну партію «Сильна держава». Окрім ПП «Спартак», він є засновником, а також власником ПП «Броварижитлобуд». Обидві компанії розташовані за однією адресою у Броварах. Окрім того, в Києві йому належать поліграфічно-друкарська фірма ТОВ «Ітак» і ФОП, що надає правничі та консультаційні послуги.

Поділіться.

Залиште відповідь