На сесії міської ради бійці АТО піднімуть питання по Ігорю Муратову

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Громадська організація «Авангард АТО Броварії» на своєму останньому засіданні розглянула рішення міського голови Ігоря Сапожка призначити своїм радником з питань АТО не Ігоря Муратова, як це було обіцяно, а учасника АТО Станіслава Малеця (позивний — «Зелений»).

Нагадаємо, що на останній черговій сесії було ухвалене рішення про створення штатної одиниці у виконавчих органах влади — радник з питань АТО — і депутати, отримавши запевнення, що крім керівника «Авангарду АТО Броварія» ніхто більше не подав кандидатури, проголосували за призначення кадрів на цю посаду без конкурсу.

Голова ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов наголосив на тому, що він не сам висувався на цю посаду, а його рекомендувала уся організація на своїх зборах. Тож, за його словами, вчинок міського голови Ігоря Сапожка — це, по суті, ігнорування позицією однієї з найбільших у місті організацій, яка об’єднує учасників АТО.

muratov

Ігор Муратов

На тому, що потрібно відстояти свою позицію членам ГО «Авангард АТО Броварії» наполягли і присутні на засіданні депутати, зокрема, представник «Солідарності» Леонід Черепейнік. «Якщо вас влаштовує, що міський голова Ігор Сапожко проігнорував вашою позицією, тоді залиште ситуацією як є, а якщо не влаштовує, тоді йдіть до нього і з’ясовуйте це питання», — звернувся до бійців АТО Леонід Черепейнік.

cherepejnik

Леонід Черепейнік

У ході гарячих дискусій у членів громадської організації виникли і інші питання, зокрема, земельні та житлові.

Було ухвалено рішення, що учасники АТО 3 листопада прийдуть на сесію міської ради і перед початком розгляду питань порядку денного піднімуть тему радника з питань АТО.

Відзначимо, що під час виступу і обговорення з військовими побратимами цього питання, Ігор Муратов проявив повагу до Станіслава Малеца і наголосив, що не має жодного морального права в чомусь йому докоряти.

Навряд чи ігнорування думки громади сприятиме конструктивному діалогу виборців і владних структур. Тим більше, якщо це стосується бійців, які захищають мир та спокій цивільних. Чому вони мають виборювати своє місце під сонцем?

Поділіться.

Залиште відповідь