На території 2-ї школи знайшли ученицю з алкогольним отруєнням – оперативні медичні новини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За минулий тиждень у Броварах почастішали випадки захворювання на грип і ГРВІ. Медики зафіксували окремі випадки туберкульозу, гепатиту, вітрянки й інших небезпечних інфекційних хвороб. Окрім того, до швидкої медичної допомоги була доставлена школярка з алкогольною інтоксикацією. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради за участі міського голови розповіли представники медичних служб міста.

Як розповів доповідач від броварської служби екстреної медичної допомоги, за минулий тиждень надійшло 235 викликів, з яких нагальних – 145. З-поміж них – 7 повідомлень про сп’яніння. В одному випадку лікарі забрали ученицю 2-ї школи з алкогольним отруєнням. Її знайшли цієї суботи о 18:20 на території навчального закладу.

Втім, традиційно, присутні більше говорили про захворюваність у місті.  За інформацією завідувача відділенням організації епідеміологічних досліджень Броварського районного відділу лабораторних досліджень Василя Сича, за минулий тиждень на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип занедужали на 13% осіб більше, ніж у попередні сім днів.

Василь Сич

Усього захворіли 804 особи, з яких 574 – це діти. Втім, поки що ці показники не дотягують до епідемічного порогу на 20%. Як зазначає санітарний лікар, щеплення від грипу в місті зробили всього 385 осіб.

Небезпечних інфекційних захворювань у Броварах зафіксували 33 випадки. Зокрема, зареєстровано 17 гастроентероколітів – 10 у дітей та 7 у дорослих. 11 хворих шпиталізували. Також виявили вірусний гепатит у 33-річної людини. Іще в одного дорослого знайшли закриту (незаразну) форму туберкульозу.

Серед типово дитячих хвороб виявили вітряну віспу (1 випадок у 7-ій школі), скарлатину (у садочку «Барвінок» і, знову-таки, у 7-ій школі). Також – 1 лабораторно підтверджений випадок мононуклеозу.

За інформацією Василя Сича, також зафіксували деякі паразитарні захворювання. Минулого тижня тривав моніторинг обстеження дітей на наявність гельмінтів (глистів). У 7-ій школі зафіксували 3 випадки аскаридозу, а в 6-ій школі – 4 випадки ентеробіозу. Частка враження становить 2% від числа обстежених.

Із укусами тварин до медиків прийшли двоє мешканців міста, розповідають представники медслужб. Нападники – собаки, усі відомі. Протягом 10-ти днів за ними спостерігатимуть, щоби переконатися, що ті не скажені. Нагадаємо, останніми тижнями неподалік Броварів фіксували сказ – у Києві та у Броварському районі.

Поділіться.

Залиште відповідь