На вихідних броварчани залишились без номеру “103” і зв’язку з лікарнею

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У ніч із п’ятниці на суботу трапилася надзвичайна подія – Броварська центральна районна лікарня залишилася без зв’язку. Перестали працювати телефони закладу, в тому числі номер екстреної швидкої медичної допомоги 103. Про це в понеділок, під час щотижневої оперативної наради, розповів в. о. міського голови Григорій Голубовський. Причини несправності залишились невідомими, від відповідальності відхрестились як у броварській лікарні, так і в «Укртелекомі». Як зазначив заступник головного лікаря БЦРЛ Григорій Павлін, зв’язок відновили близько 15:00 у неділю.

Заступник міського голови і тимчасовий виконувач його обов’язків Григорій Голубовський, розповідаючи про інцидент, зазначив: як з’ясувалося, в лікарні нема жодного службового телефону для оперативного зв’язку. «Люди дзвонили, щоб викликати швидку до нас на 050, а ми не могли зв’язатися з центральною лікарнею, швидкою, щоб передати заявки хоча б через нашу диспетчерську службу», – додав очільник.

В. о. міського голови зауважив, що «Укртелеком», як виявилося, не працює в нічний час та по вихідних, на роботі залишилося лише 15 монтерів. «В суботу ми їм транспорт шукали для того, щоби їх звозить, щоб вони на станції зробили переключення якісь. А в результаті люди лишились без необхідного, без швидкої допомоги», – розповів Григорій Голубовський.

Григорій Голубовський і Петро Бабич

Також в.о. міського голови звернув увагу, що по місту як такі відсутні аварійні та чергові бригади. Він запропонував присутньому на нараді головному спеціалісту відділу з питань надзвичайних ситуацій Анатолію Грабовцю винести це питання на розгляд відповідальної комісії.

Окрім того, Григорій Голубовський вирішив дати офіційне доручення щодо вивчення питання встановлення мобільного зв’язку у БЦРЛ. Він зазначив, що це має бути не дорого.

В «Укртелекомі» протягом декількох годин не могли відповісти журналісту «Трибуна-Бровари», що ж сталося у лікарні зі зв’язком. У результаті представник прес-служби відомства Роман Аулов розповів, що насправді в «Укртелекомі» не реєстрували жодних відключень. А причини проблем їм не відомі.

Зі слів чоловіка, працівник компанії перевірив лінію 103 – вона працювала. Разом із тим Роман Аулов не заперечив, що були проблеми зі зв’язком при цьому вважає, що щось могло поламатися і в обладнанні лікарні, за яке «Укртелеком» не несе відповідальності. Незважаючи на це, приватне товариство таки надало необхідну допомогу БЦРЛ, а також взяло на контроль справність телефонних ліній.

Заступник головного лікаря Броварської центральної районної лікарні Григорій Павлін здивувався такій відповіді «Укртелекому». Він зазначив, що його відомство не є відповідальним за справність зв’язку, вони є лише споживачами послуг. За його інформацією, несправність виявили десь на Геологорозвідці, і точно не в БЦРЛ. Павлін висловив думку, що за таких обставин не виключено, що телефонний зв’язок знову зникне.

Григорій Павлін

Слід зазначити, що під час оперативної наради на відсутність телефонного зв’язку також поскаржилась Алла Петренко, начальниця управління соціального захисту населення. Як зауважила керівниця, в її відомстві телефони не працюють уже цілий тиждень. Раз по раз з’являються повідомлення про тривалу – протягом місяців – відсутність зв’язку й у звичайних жителів Броварів. Причиною проблем часто називають крадіжки кабелю.

Поділіться.

Залиште відповідь