Насувається негода: куди і як звернутися через відсутність світла

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 – 17 квітня на Київщині чекають на значне погіршення погодних умов: заморозки до -3 градусів і пориви вітру до 22 м/с. У зв’язку із цим енергетики обіцяють працювати в цілодобовому режимі і надають контакти для повідомлення про аварії на мережах. Про це повідомляє Броварська міська рада. Міжнародні системи нагляду за погодою вказують на значні пориви вітру вже цього вечора.

Як зазначено на ресурсі Windy, найбільших поривів вітру в Броварах слід очікувати сьогодні, 16 квітня, вже з 15:00 по 18:00 – близько 20 м/с. Уночі пориви мають зменшитись до 10 – 16 м/с.

пориви вітру

Карта поривів вітру. Джерело – windy.com

Окрім того, з посиланням на Укргідрометцентр, Броварська міська рада вказує на заморозки до -3 градусів. На цей час Укргідрометцентр і інші ресурси оптимістичніші, цієї ночі вони прогнозують від 4 до 6 градусів тепла. Але наступної ночі – від -2 до 0 градусів.

температура і вітер

Карта погоди в Києві. Джерело – meteo.gov.ua

У зв’язку з негодою енергетики обіцяють працювати в цілодобовому режимі, щоб забезпечити жителів області світлом, запобігти відключенням і ліквідувати можливі аварії.

Поради під час можливих масових відключень через негоду

  1. Інформацію про аварійні відімкнення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є – енергетики вже знають про проблему і відновлюють електропостачання, дублювати заявки дзвінками не треба.
  2. Якщо ви не знайшли свою адресу – телефонуйте до кол-центру (044) 459-07-40(067) 495-70-40 (цілодобово) або пишіть у приватні повідомлення на сторінці Київобленерго в соцмережі Фейсбук.

Київобленерго нагадує також про необхідність дотримання правил електробезпеки: при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8 – 12 метрів і ні в якому разі не торкатися його.

При виявленні дротів, що впали на землю, а також обірваних і таких, що провисли, відкритих дверей і люків електроустановок, пошкоджених опор, у компанії просять повідомляти про це в колцентр Київобленерго.

Енергетики також нагадують, про необхідність залишатись вдома на період карантину. Центри обслуговування клієнтів Київобленерго переведені на дистанційне обслуговування, що надважливо в умовах карантину.

Читайте також:

  1. У колцентрі Київобленерго підключили мобільний номер для звернень клієнтів
  2. У Броварах продовжують горіти електрощитові
Поділитись

Leave A Reply