Не минуло й трьох років: Калитянська селищна рада нарешті запрацювала

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київська обласна державна адміністрація дала позитивні висновки щодо двох проектних заявок Калитянської об’єднаної територіальної громади на використання 2,9 мільйонів гривень цьогорічної державної субвенції на розвиток соціальної інфраструктури. Це вперше за роки свого існування громада вчасно подала проектні заявки.

Проектні заявки стосуються здійснення робіт на двох об’єктах. Основний з них – капітальна реконструкція початкової школи у військовому містечку села Семиполки, стан якої можна назвати аварійним.

З вимогою невідкладно розпочати ремонтні роботи у школі до селищної ради неодноразово зверталися батьки дітей. Вони та депутати навіть домоглися від Олексія Христинченка підписання ультиматуму щодо потреби виконати ремонт приміщення школи.

У разі ухвалення остаточного позитивного рішення щодо цієї проектної заявки з боку Мінрегіонбуду, а такий висновок очікується приблизно до кінця поточного місяця, 2,3 мільйони гривень із 2,9 підуть на ремонт школи. Решта – 600 тисяч гривень – згідно з другою заявкою використають на ремонт вулиці Шевченка у Калиті.

Крім цього, стабілізувалася робота депутатського корпусу. Заступниками голови селищної ради були обрані староста села Мокрець Надія Костенкова та Ігор Печонка, депутат селищної ради від Семиполок. Призначений новий керівник комунального підприємства Олександр Малешко.

Позитивними для громади були останні рішення ради, прийняті під головуванням секретаря Лариси Федоровської. Зокрема, депутати проголосували за виділення 400 тисяч гривень на вирішення питань медичної галузі громади. Також завдяки проголосованим на сесії 190 тисячам гривень з бюджету вдалося завершити у Калиті реконструкцію системи вуличного освітлення. Встановлене сучасне обладнання дозволить практично втричі менше використовувати електроенергії на ці потреби.

На черговій сесії Калитянської селищної ради, проведення якої заплановане на 30 травня, з переліку питань порядку денного слід виділити питання про кошти на ремонт Калитянської амбулаторії. Як пояснила депутат райради Тетяна Колісниченко, яка й звернулася з даною ініціативою до депутатів селищної ради, порівняно невеликі кошти, а йдеться про суму до 100 тисяч, потрібні для косметичного ремонту, аби облаштувати в амбулаторії пункт екстреної медичної допомоги.

Як відомо, 25 січня цього року на сесії селищної ради депутати Калитянської селищної ради проголосували за дострокове припинення повноважень голови селищної ради Олексія Христинченка. Останній, не згодний з цим рішенням, звернувся з позовом до Київського окружного адміністративного суду з вимогою скасувати рішення селищної ради, відновити його на посаді та компенсувати йому втрачену заробітну плату за цей період. Чергове засідання суду призначене на 29 травня.

Анатолій Дніпровий

Поділитись

Про Автора

Редакція видання "Трибуна Бровари"

Leave A Reply