Несподіваний поворот: екс-дружина і дочка, яких «замовив» бізнесмен, два роки тому «замовили» його. ВІДЕО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Справа про вбивство на замовлення Надії Головач і її дочки Юлії Зайкової колишнім чоловіком отримала несподіваний поворот. Виявляється, кілька років тому жінка сама організовувала замах на життя колишнього чоловіка Олександра Головача. Про це повідомляють «Надзвичайні новини» з посиланням на допис у Facebook прес-секретарки прокуратури Києва Надії Максимець.

«За іронією долі два роки тому прокуратура Києва спільно з ДВБ НПУ викрила злочинну групу, яка займалася розбійними нападами, в тому числі на замовлення. Одне з нападів – стосовно підприємця з Броварів – було організовано його екс-дружиною. Тепер вгадайте прізвища потерпілого і замовниці» , –написала Максимець.

Що примітно: за скоєння вбивства чоловік пропонував виконавцю 50 тисяч доларів США. У 2017 році жінка оцінила життя колишнього чоловіка в 10 тисяч доларів. До цього заплатила 3 тисячі доларів за результативне побиття: щоб він став інвалідом, і сил на суди у нього просто не залишилося.

У шлюбі вони були 25 років, у них двоє дітей. Тоді в коментарі Олександр Головач розповів ще одну історію з життя екс-подружжя: її мати, коли вони тільки познайомилися, вбила батька – ножем у серце.

Сюжет «Надзвичайних новин» за 25 травня 2017 року. (03:11 хв)

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply