Несвоєчасна повірка лічильників води та тепла передбачає оплату послуг за загальними нормативами

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про необхідність вчасної повірки лічильників холодної, гарячої води та теплової енергії наголошує на своїй сторінці у ФБ комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія».

Як зазначено на сторінці підприємства, відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», засоби обліку холодної та гарячої води, а також обліку теплової енергії підлягають періодичній повірці. Зокрема, один раз на 4 роки. Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», повірка індивідуальних засобів обліку проводиться за рахунок споживача.

Здійснити повірку можуть як працівники КП «Броваритепловодоенергія», так й інша організація, яка має на це необхідні дозволи, повідомив директор КП Василь Андрєєв.
Якщо ж власник лічильників не проводить повірку в установлений законодавством термін, розрахунки за централізоване опалення, гаряче та холодне водопостачання  проводитимуть за загальними нормативами – як для споживачів, квартири яких не оснащені лічильниками, вказують у КП.

Зауважимо, що до грудня 2017 року в тарифи за 1 куб гарячої та 1 куб холодної води було враховано плату і за повірку. Щоб дізнатися, чи виплачена вартість повірки і яку різницю  потрібно доплатити, варто звернутися безпосередньо в КП «Броваритепловодоенергія». Якщо вартість повірки виплачено –  спеціалісти КП здійснять її безкоштовно.

Щоб замовити повірку лічильника, варто  безпосередньо прийти у КП за адресою: м. Бровари, вул. Грушевського, 3-А, заповнити заяву, на місці оплатити повірку, яка з 1 березня 2019 року становить 239, 55 грн за один лічильник, та записатися в чергу.

Графік роботи КП «Броваритепловодоенергія»: понеділок-п’ятниця із 8:00 до 17:00 (п’ятниця – до 15:00); обідня перерва – 12:00-12:45.

Фото – з Інтернету

Поділіться.

Залиште відповідь