Незаконну оренду приміщення в будинку культури Требухова обіцяють припинити

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже протягом 10 вересня незаконний суборендар звільнить приміщення площею 45 кв. м у требухівському будинку культури. Іще один законний орендар «відбуде» термін оренди до червня 2022 року, але договір із ним не продовжать. У подальшому в приміщеннях мають розміститися гуртки. Про це «Трибуні» розповіли відповідальні чиновники Броварської громади.

Як зазначили у відділі оренди управління комунальної власності, Требухівська сільська рада раніше уклала договір оренди з фізичною особою-підприємицею Дятленко Тамарою Федорівною на оренду приміщення площею 45,4 кв. м на 1-му поверсі в будинку культури Требухова, що на вул. Горького, 2.

Як відомо з рішення сільради, ФОП замінив іншого орендатора – ФОП Замишляк В. С. – два роки тому. Відповідно до документа, Тамара Дятленко мала надавати в приміщенні побутові послуги. Причому термін дії оренди становив 1 рік.

Не платять за оренду

Під час оперативної наради в понеділок, 7 вересня, голова громади Ігор Сапожко розповів, що наразі є проблема – орендарі новоприєднаних сіл працюють без договорів і не сплачують за оренду.

Сапожко веде виконком

Стосовно ФОП Дятленко чиновниця відділу оренди сьогодні розповіла «Трибуні», що підприємиця взагалі здала приміщення в суборенду. На цей час приміщенням фактично користувався один із інтернет-провайдерів – без укладання жодних договорів і погодженням, що є порушенням.

Саме у зв’язку з цим договір із ФОП Дятленко вирішили розірвати, зазначають у відділі оренди. Водночас, зі слів чиновників, орендарі погодилися добровільно піти і вже сьогодні мають прибути для підписання додаткового договору. Тож розірвання договору в судовому порядку не буде.

У звільнених приміщеннях розмістять гуртки

Як зазначили у відділі оренди, у звільненому приміщенні розмістять гуртки. Раніше такі плани використання приміщення підтвердили й у відділі культури громади.

Водночас зі слів чиновників із управління комунальної власності, інших незаконних орендарів у приміщеннях, які належать громаді, на цей час нема. Щоправда, стосовно деяких із них «є нюанси», які вирішуватимуть, однак усі орендарі мають відповідні договори.

комунальна власність

Під час оперативної наради в понеділок керівниця відділу культури Ольга Кунцевська також зазначила, що ще один орендар у будинку культури в Требухові має офіційний договір оренди приміщення на 2-му поверсі. Документ укладений до червня 2022 року.

Зі слів чиновниці, цей орендар знімає приміщення під спортивний заклад, до нього немає претензій. Договір із орендарем передчасно не розриватимуть, однак і не продовжать. Адже відділ культури має намір віддати це приміщення для розміщення гуртків із хореографії.

У Княжичах – без проблем

У відділі оренди також зазначили, що приміщення відділу культури на вул. Слави, 9 у Княжичах не мають проблем. Незабаром там розміститься ЦНАП і старостат Княжичів – виконком Броварської громади орендуватиме приміщення у свого ж відділу культури.

Княжичі

Приватно-адміністративна будівля в центрі села Княжичі

Зі слів чиновниці, ідеться про ті самі приміщення, де раніше розміщувалася Княжицька сільська рада. Іншою частиною цієї будівлі в центрі будівлі села володіють приватні власники.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Знищив санаторій «Журавушка» в Пухівці: правоохоронці затримали орендаря
  2. Недобросовісний орендар заборгував місцевому бюджету понад 840 тис. грн
  3. Оренда за хабар: посадовця затримали у власному кабінеті
Поділіться.

Залиште відповідь