Нова амбулаторія на Київській відкриється 25 квітня. Набір пацієнтів лікарями триває

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це журналістам «Трибуни» повідомив  керівник Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Наприкінці березня під час чергової оперативної наради Ігор Кравцов повідомив про заплановане відкриття нової амбулаторії по вул. Київська, 292 на кінець квітня. Однак остаточної дати так і не назвав, позаяк ремонті роботи як всередині приміщення, так і біля нього ще тривали.Тоді Ігор Кравцов повідомив і про деякі проблеми: не вперше приміщення підтоплюють неблагополучні мешканці однієї з однокімнатних квартир зверху.

Станом на 18 квітня, всі ремонті роботи в новій амбулаторії завершено, необхідні меблі завезено, Інтернет проведено, повідомив керівник броварської «первинки» журналістам «Трибуни». Відкриття амбулаторії, що стала в Броварах сьомим закладом сімейної медицини, призначено на четвер, 25 квітня.

Амбулаторія, де буде 4 лікарські кімнати, розрахована, перш за все, для мешканців нового масиву. Медичний заклад штатом укомплектовано, запевнив керівник центру: достатньо і сімейних лікарів, і педіатрів. Туди планують перевести кілька лікарів із амбулаторій  №4 (по вул. Ярослава Мудрого, 47) і №5 (по вул. Шевченка, 14). Таким чином мають розвантажити ці медичні заклади. До того ж, кілька лікарів перебувають у декретній відпустці та проходять інтернатуру.

За словами Ігоря Кравцова, три лікарки – Руслана Пінчук, Валентина Альошина та Оксана Суярка  ще не мають необхідної кількості пацієнтів, то ж відразу після відкриття амбулаторії набір продовжать. Педіатри маленькими пацієнтами вже укомлектовані.

Останні “штрихи”: облаштування паркувального майданчика

Фото – Ірини Ющенко

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply