Нова топозйомка Броварів без грифу «для службового користування», однак не для всіх

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварське управління містобудування та архітектури отримало матеріали кольорової топографічної зйомки Броварів. Вона проведена в масштабі 1:2000 і значно відрізняється від попередньої – 2013 року. Однак скористатися топозйомкою зможуть не всі охочі. Про це під час онлайннаради 23 листопада повідомила начальниця вище зазначеного управління Світлана Батинчук.

За інформацією Світлани Батинчук, проведення кольорової топозйомки замовив виконком міської ради, здійснювало її ДНВП «Картографія».

Топозйомка обійшлася місту в понад 700 тис.грн. Так, згідно із даними Порталу відкритих даних за 1 півріччя,  у березні 2020 р. виконком міської ради з Державним науково-виробничим підприємством «Картографія» підписав 4 договори на загальну суму 716 664, 93 грн із ПДВ.

Робота здійснювалася в кілька етапів і тривала понад півроку.

Так, уперше зроблено зведену топозйомку всього міста та адаптовано її в PDF-форматі. Попередню топозйомку зроблено в 2013 році, однак місто стрімко забудовується, тож на ній не було позначено сучасних об’єктів будівництва. Окрім того, стара топозйомка складалася з 51 планшету, що було не зручно в користуванні. До того ж, цей документ був під грифом «для службового користування», зазначила Світлана Батинчук.

Цього разу топозйомка без такого грифу. Однак на сайті міської ради цієї інформації не розмістять, позаяк, за словами Світлани Батинчук, топографічної зйомки 1:2000 немає в переліку обов’язкових даних, які підлягають оприлюдненню як відкрита інформація (постанова Кабміну №835 від 21 жовтня 2015 р.).

Зауважимо, що на топографічній зйомці місцевості в масштабі 1:2000 детально відображено межі ділянок, об’єкти нерухомості, однак немає позначених інженерних мереж.

Отримати електронну копію матеріалів зможуть представники відповідних служб та відділів, які забезпечують життєву та охоронну діяльність міста. Також кольорова фотозйомка незамінна в щоденній роботі управління архітектури та містобудування при підготовці відповідної документації, та буде значною допомогою містянам, які звертаються в управління.

Головне фото – Антон Раков

Читайте також

  1. План зонування Броварів: що це дає та чим загрожує місту?

  2. Чому «загрузла» концепція розміщення МАФів та хто «тормозить» розробку нового Генплану міста

  3. Громадські слухання. Як зонінг Броварів вплине на екологію міста

  4. Разом із Броварами: до 2040 року Київ хоче створити агломерацію

Поділіться.

Залиште відповідь