Нові міські маршрути №4 та 7 у Броварах так і не запустили

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Півтора місяця тому – 23 червня – виконком міськради схвалив рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№4 та 7. Однак конкурс не відбувся. Як стверджують в управлінні ЖКГІТ – через відсутність претендентів. При цьому стало відомо принаймні про одного претендента на маршрут №4.

Сьогодні під час виконкому заступниця начальниці УЖКГІТ Оксана Семеник озвучила результати конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 4 та 7: конкурс 28 липня не відбувся, позаяк не було претендентів.

7-ий і 4-ий: у Броварах планують запустити нові маршрутки. СХЕМА

Як зазначено в протоколі засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення першого туру конкурсу від 28 липня, прийом документів для участі здійснювався з 26 червня до 10 год. 27 липня, однак «до управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради документів для участі в конкурсі не подано». Тож комісія і вирішила «у зв’язку з відсутністю претендентів на участь у конкурсі, конкурс вважати таким, що не відбувся».

Конкурс: на маршрути №№4 та 7 шукають перевізників

Ще в червні в.о. директора ТОВ АТП «13209» Олександр Кушпіль журналістам «Трибуни» повідомив, що планують узяти участь у конкурсі на автобусні перевезення на маршруті №4. Сьогодні ж зазначив, що всі документи для участі подали в липні. Та в управлінні ЖКГІТ переконують, що жодного претендента не було. Хто ж говорить правду, а хто свідомо обманює та з якою метою – з’ясувати поки що не вдалося.

Причиною того, що конкурс не відбувся, Оксана Семеник називає малу інформованість людей щодо нових маршрутів та досить низький пасажиропотік у період  карантину. При цьому для привернення уваги потенційних претендентів для участі в конкурсі, управління організувало опитування броварчан у Фейсбуку.

Чи бути маршруту № 7: влада опитує у Фейсбуку

Нагадаємо, автобуси на нових маршрутах №№ 4 і 7 працювали в тестовому режимі з 1 до 8 червня. Маршрут №4 тестувало ТОВ АТП «13209», яке обслуговує в Броварах приміські маршрути №404 та 403-А та кілька міжобласних маршрутів.

Нові маршрути №№ 4 і 7 запрацюють уже за кілька днів, – Сапожко

Маршрут №7 тестувало ТОВ «ТК «Автосоюз». Автобуси товариства працюють на маршрутах «Бровари-Київ» №№403, 330, 810, 327, 411. Чи подавало це підприємство пакет документів для участі в конкурсі – невідомо: на дзвінки керівництво не відповідає.

Зазначимо, що маршрутки №№4 та 7 мали курсувати щоденно з 6:30 до 20:00 з інтервалом 30 – 35 хв. Субота та неділя – за окремим графіком.

Згідно з конкурсними умовами, на маршруті повинно було  бути по 2 автобуси та одному резервному. Самі ж автобуси мали бути класу А І та не старші 7 років і облаштовані не менше 19-ма місцями для сидіння.

Маршрут № 4 мав поєднати броварську поліклініку, вокзал і новий цвинтар на Торгмаші, а № 7 – Зеленого папугу з Масивом і Промвузлом.

За словами чиновниці, за зверненнями містян маршрути №№ 4 та 7 переглянуть. Зокрема, вивчатимуть можливість продовження за Княжицький переїзд маршруту №4, та вулицями нового масиву маршрут №7. Однак, що стосується продовження останнього маршруту, для цього спочатку варто добудувати та ввести в експлуатацію вул. Василя Симоненка, зазначає чиновниця.

Тож коли саме відбудеться повторний конкурс із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№4 та 7 та чи будуть охочі взяти в ньому  участь – невідомо.

Наразі триває конкурс із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах №№2, 3, 5 та 10.

Переглянути розклад руху автобусів можна ТУТ.

Читайте також:

  1. Коли вийдуть на маршрути автобуси «Бровари-Київ»
  2. Доїхати на роботу в Києві: маршрути-дублери метро. ПЕРЕЛІК
  3. Запрацювала маршрутка № 707: Торгмаш – Об’їзна дорога – «Лісова»

  4. Маршрутка № 9 змінила графік і шлях руху

  5. Перебування броварських маршруток тепер можна відслідкувати онлайн на мобільному додатку «Дозор»

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply