«Новорічні старти»: в басейні «Купава» змагались діти з інвалідністю з усієї України – ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 20 грудня, в броварському басейні «Купава» відбулися змагання з плавання серед дітей з інвалідністю. Участь у заході взяли команди з усієї Київщини, а також гості з інших регіонів. Водночас водні перегони – не єдина спортивна подія цієї зими. Найближчим часом у Броварах змагатимуться ушуїсти, баскетболісти, гімнасти, боксери, лижники і спортсмени фут залу, – розповідає Дмитро Рожков, керівник відділу молоді та спорту Броварської міської ради.

Як зазначили організатори сьогоднішнього відкритого чемпіонату з плавання в «Купаві», участь у заході взяли діти з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху, фізичного та розумового розвитку. Перед змаганнями провели традиційну півгодинну розминку у воді.

Перед розминкою – урочистість. Спортсмени та їхні тренери вийшли на парад-відкриття

Як розповіла організаторка і тренерка змагань Яна Ситнікова, участь у запливі взяли близько 150 учасників. Окрім представників Київщини участь у змаганнях взяли спортсмени зі столиці, Закарпаття, Херсонщини, Полтавщини, Харківщини, м. Рівного та Запорізької області.

Надворі – 7 °C. А всередині спекотно у светрі

Діти-спортсмени змагалися у запливах по 50 і 100 метрів: брасом, батерфляєм, на спині та вільним стилем (кролем).

Їх підтримували, а іноді строго «наставляли», батьки і тренери.

Принаймні одна дитина взагалі не мала конкурентів під час запливу, однак її результат зустрічали оплесками.

Результати запливів вимірювали статисти

Деякі з маленьких спортсменів через інвалідність не здатні самостійно ходити. Однак це не заважає їм жити активним фізичним життям, займаючись плаванням.

Організатором заходу виступив київський регіональний центр з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт». Спонсорами змагання, як зазначила пані Ситнікова, виступили народний депутат Павло Різаненко,  міжнародний фонд «Let’s help!», центр тренувань «Wowbody», а також ресторан «Сулугуні», компанія «Кока-кола» і торговельна марка «Живчик».

Як розповів нашим журналістам Дмитро Рожков, сьогоднішній захід у «Купаві» є лише одним із серії новорічних спортивних змагань. Очільник відділу молоді та спору навів графік інших спортивних подій у Броварах, які триватимуть до 9 січня 2019 року.

Поділіться.

Залиште відповідь