Обережно, на дорогах ожеледиця!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

В українському гідрометеорологічному центрі повідомляють про мороз на Київщині у межах -9. У свою чергу Головне управління ДСНС України в Київській області попереджає про ожеледицю на дорогах столиці та Київської області 9 січня. 

За даними українського гідрометеорологічного центру, 9 січня в столиці -7..-9, вночі очікується -10..-12.  Відзавтра, 10 січня, синоптики прогнозують потепління: вдень -3..-5, а вже на кінець тижня, 13 січня, на Старий Новий рік, термометри покажуть -1..+1.

Загалом, за прогнозами синоптиків, погодні умови на території як Київщини, так і України в цілому, не несуть загрози для життя. Однак 9 січня у високогір’ї Закарпатської області та у горах Львівської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Морозяна погода, а потім різке потепління може стати  причиною дискомфортного самопочуття, повідомляють у гідрометеорологічному центрі. Так, протягом 9-13 січня можливе значне навантаження на терморегуляційну систему та ризик перегріву організму. Можуть відбуватись різкі зміни емоційної активності, апатія, напади головного болю, зниження працездатності, а також неуважність та швидка стомлюваність.

Фото – з Інтернету

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply