Обласна експертиза показала: хлопчик на озері загинув від удару струмом — Батюк

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Хлопчика, який втонув у озері близько місяця тому, Владислава Даценка, уразило електричним струмом. Про це з посиланням на слова батька загиблого, заявив депутат Броварської міської ради на 16 позачерговій сесії Сергій Батюк.

За словами депутата Батюка, зразки були направлені до обласного бюро судово-медичної експертизи. Експерти-патологоанатоми дали заключення: хлопчик був уражений електричним струмом.

“По суті, відбулося незаконне підключення земснаряду до електричної мережі. Сьогодні батько того хлопця, який загинув на озері, приніс довідку із суд-медекспертизи. Наші патологоанатоми направляли туди зразки, і експерти на вулиці Оранжерейній (за цією адресою знаходиться обласне бюро судово-медичної експертизи — прим. Т. Б.). визначили, що хлопець був уражений електричним струмом. Повинна бути відкрита кримінальна справа. Винні обов’язково мають понести кримінальну відповідальність. Хлопця вбило струмом. Хоча той же Андрій Василенко (голова КП “Бровари-Благоустрій” — прим. Т. Б.) заявляв на камеру, що там жодних порушень не було. Хоча ми бачили, що підключення велося звичайним алюмінієвим кабелем. Без будь-якого захисту. Через цю халатність загинула дитина”, — заявив депутат Батюк.

Нагадаємо, що під час виїздного засідання комісії з обстеження водних об’єктів, яка була створена відразу після загибелі хлопчика, було виявлено, що кабель, який йшов до земснаряду, йшов по воді, рубильник подачі електроенергії був у відкритому доступі. Депутати тоді звертали увагу на погану ізоляцію кабелю.

Зазначимо, що тоді за підсумками роботи комісії, правоохоронними органами кабель не був вилучений, нікого не було затримано, принаймні, на підписку про невиїзд до повного розслідування, а поліція опиралися на висновки місцевих експертів, які звучали як — нещасний випадок.

На сьогодні усі очисні роботи підрядником — ТОВ “Трансгідробуд” завершені.

Депутат Батюк запропонував заслухати звіт про очисні роботи на озері на Пекарні директора КП “Бровари-Благоустрій”, а міський голова Ігор Сапожко пообіцяв, що стосовно вивчення ситуації через призму кримінальної відповідальності будуть розмови з Броварською поліцією.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.