Очільник броварської поліції Андрій Астаф’єв написав заву про звільнення. ПРИЧИНИ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Начальник Броварського районного управління поліції Андрій Астаф’єв подав рапорт про звільнення зі своєї посади. Про це він сьогодні повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку. Днями його тимчасово відсторонили від виконання обов’язків через скандал, пов’язаний із побиттям його підлеглих – патрульних поліціянтів.

Нагадаємо, Андрія Астаф’єва та керівника патрульної поліції Олександра Домченка родич одного з правоохоронців звинувачує в побитті 5-х підлеглих після конвоювання підсудного, який утік із-під варти. Побиття начальством поліціянтів, із його слів, нібито є систематичним.

Проте Андрій Астаф’єв такі звинувачення заперечив. Речниця від ГУ Нацполіції Київщини повідомила, що це підсудний скоїв напад на двох працівників конвою та втік. Про інші факти насильства працівники поліції не повідомляли. Утім, наразі триває внутрішнє розслідування, на час якого Андрія Астаф’єва та Олександра Домченка тимчасово відсторонили – щоби ті не могли впливати на хід розслідування.

Чому подав у відставку

Як пояснив Андрій Астаф’єв у своєму сьогоднішньому дописі, заяву про відставку він подав із метою забезпечення неупередженого розслідування щодо побиття і подальших подій: «Сьогодні я написав рапорт на звільнення з посади начальника Броварського районного управління поліції. Прийняв це рішення задля об’єктивного та всестороннього з’ясування всіх обставин інциденту, який мав місце 17 грудня під час нападу на конвоїрів одного з підсудних і подальшого розвитку подій».

«Зважаючи на можливу дезінформацію суспільства щодо неправомірних дій керівництва та працівників поліції Броварщини, вважаю за доцільне піти з посади і уникнути можливого тиску на себе в якості посадової особи», – додав керівник управління поліції.

Андрій Астаф’єв висловив переконання, що саме так захищати своє ім’я і гідність буде доцільніше. Він також зауважив, що зробить усе можливе, щоби відстояти в суді свою правоту і непричетність до будь-яких звинувачень.

«Щиро прагну, аби мої колеги і підлеглі не відчували тиску і негативного впливу. Впевнений, що службове розслідування, яке нині триває, буде послідовним і об’єктивним, і вже за його результатами ми зможемо з Вами робити правильні висновки», – резюмував Андрій Астаф’єв.

Хто керує управлінням зараз

Нагадаємо, вчора виконувачем обов’язків начальника Броварського районного управління поліції призначили підполковника поліції Кирила Самойленка. Як зазначив правоохоронець, перед призначенням він працював помічником начальника керівника поліції Київської області, а ще раніше – очолював управління протидії наркозлочинності. Кирило Самойленко мешкає з родиною в Києво-Святошинському районі.

Фото – Андрій Захарченко, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Скандал у броварській поліції: начальство б’є підлеглих?
  2. Андрій Астаф’єв – новий очільник Броварського райуправління поліції. ФОТО
  3. «На особливому контролі – три резонансні кримінальні справи», – Андрій Астаф’єв
Поділіться.

Залиште відповідь