Очільниці броварської освіти вручили підозру про розтрату

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Прокуратура Київської області  повідомила депутату Броварської міської ради, начальниці управління освіти і науки про підозру за  розтрату коштів місцевого бюджету на суму майже 250 тис. грн, – повідомляють у прес-службі прокуратури.

Як зазначають у прес-службі прокуратури, у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством із обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї з броварських шкіл.

Однак у грудні минулого року вказана службова особа, яка є депутатом міської ради, достовірно знаючи, що відповідні будівельні роботи у повному обсязі проведені не були, підписала акт приймання виконаних підрядних робіт. На підставі вказаного офіційного документу замовником робіт на рахунок підприємства перераховано кошти.

Як з’ясувалось, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією відповідно до договорів на суму майже 250 тис. грн.

Ймовірно, мова йде про начальницю управління освіти та науки БМР та депутатку Броварської міськради Оксану Мельник.

Наразі дії службової особи міської ради кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 КК (розтрата чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

На даний час триває досудове розслідування.

Начальниці загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фото – з Інтернету

Поділіться.

Залиште відповідь