Офіційно: у Броварах запроваджуються електронні петиції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На офіційному сайті Броварської міської ради будуть впроваджені електронні петиції. За затвердження відповідного Положення під час засідання 23 березня проголосувала Броварська міська рада. «Демократичний Альянс», який подавав альтернативний проект раніше, заявив, що готовий підтримати ініціативу депутата Андрія Лопатюка, щоби нарешті реалізувати задум, а потім за необхідності проект удосконалювати.

Нагадаємо, для створення електронної петиції автор має:

– зареєструватися на офіційному сайті БМР в розділі «Електронні петиції до влади» (зазначивши своє прізвище, ім’я, по батькові або назву громадського об’єднання (із зазначенням посадової особи), адресу електронної пошти та надати згоду на обробку своїх персональних даних;

– вказати заголовок петиції;

– викласти суть електронної петиції;

Упродовж 2 робочих днів з моменту подачі петиція оприлюднюється на офіційному порталі міської ради.

Електронна петиція, адресована Броварській міській раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менше, як 250 підписів громадян протягом 90 днів з дня оприлюднення петиції.

Петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядатиметься як звернення громадян.

Якщо ж петиція набере необхідну кількість голосів, міський голова зобов’язаний не пізніше, ніж через три робочих дні направити її на найближче засідання виконавчого комітету.

 

Поділіться.

Залиште відповідь