Олексія Христинченка звільнили з посади селищного голови Калитянської громади. Тепер до суду?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

6 лютого закінчилася відпустка селищного голови Калитянської громади Олексія Христинченка, яку він взяв 26 січня – на наступний день після сесії селищної ради, на якій депутати оголосили йому недовіру.

7 лютого Олексій Христинченко прибув до Калитянської селищної ради, де йому намагалися віддати трудову книжку із записом про його звільнення. Пан голова не погодився її забрати, оскільки, на його думку, зроблений запис у трудовій не відповідає нормам чинного законодавства.

Почути думку самого Олексія Христинченка нам не вдалося. Кілька спроб зв’язатися з ним по телефону були безуспішними. Проте не виключено, що він позиватиметься до суду з метою опротестувати рішення сесії Калитянської ради про дострокове припинення його повноважень, а відтак – і його звільнення з посади.

Тим часом, закінчується 15-денний термін, коли виконуючий обов’язки селищного голови – секретар ради Лариса Федоровська – має звернутися до Верховної Ради з клопотанням про призначення дострокових виборів селищного голови.

Але від Калити до найвищого законодавчого органу України може надійти ще одне клопотання – про повне перезавантаження селищної влади, тобто про призначення дострокових виборів не тільки голови, але й всього депутатського корпусу. Принаймні таке рішення прийняли збори громадян у Калиті, що відбулися 3 лютого в приміщенні калитянського Будинку культури.

Ініціював їх проведення через соціальні мережі Олег Царук, пенсіонер, який мешкає у Калиті останні три роки. У Семиполках також були розклеєні анонімні листівки, де часом навіть в образливій формі винуватцями конфлікту називалися лише депутати.

На думку пана Царука, якого обрали головуючим зборів, конфлікт між головою та депутатами вже настільки загострився, що вирішити його можна лише через перевибори. На зборах заслухали звіт Олексія Христинченка. Другим питання поставили звіт депутатів. А вже третім пунктом після емоційних обговорень, коли лунали звинувачення і навіть образи на адресу частини депутатів, учасники зібрання проголосували за звернення до Верховної ради про недовіру депутатам та про необхідність провести перевибори і голови, і депутатського корпусу.

Анатолій Дніпровий

Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply