Осінні канікули в школах ймовірно перенесуть – МОЗ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Розглядається можливість перенесення осінніх канікул в школах на 10 днів раніше, ніж було заплановано, для того, щоб освітній процес, підготовка до виборів та вибори не перетиналися, повідомляє Слово і Діло.

Українським школярам можуть зробити додаткові канікули через майбутні місцеві вибори. Про це ще 1 вересня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на зустрічі з журналістами.

Знову про це 2 жовтня нагадав заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час круглого столу, повідомляє Слово і Діло. «Ми проводили чергову конференцію з нашими освітянами, отримали пропозицію до того часу, поки дітей не посунуть на канікули, а таке питання розглядається, канікули хочемо зробити на 10 днів раніше, ніж було заплановано, для того, щоб освітній процес та підготовка до виборів, та виборчий процес не перетиналися», — розповів Ляшко.

Нагадаємо, осінні канікули в школах у МОН пропонують розпочати в четвер, 22 жовтня, і закінчити в п’ятницю, 30 жовтня, тобто не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три.

Місцеві вибори призначено на 25 жовтня.

ЦВК вже затвердила форми і колір виборчих бюлетенів.

Читайте також

  1. Із 5 вересня стартував виборчий процес місцевих виборів — ЦВК
  2. «Виборчі туристи»: у Броварах на місцевих виборах голосуватимуть жителі інших областей

  3. Хто з ким та від якої політсили: вибори на голову Броварської ОТГ– міського голову

  4. Вибори-2020: якби місцеві вибори були вже сьогодні … Відео

  5. Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ. Частина I

  6. Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ. Частина II

Поділіться.

Залиште відповідь