Правоохоронці затримали чоловіка, який у броварському супермаркеті украв продуктів харчування на понад 500 гривень, – повідомляють в управлінні превентивної діяльності ГУ національної поліції в Київській області.
Як зазначають правоохоронці на своїй сторінці у ФБ, учора, 17 грудня, близько 18:00 до поліції зателефонував працівник одного з броварських маркетів та повідомив, що невідомий чоловік намагався викрасти товар. Однак непоміченому вийти з магазину йому не вдалося.
Поліціянти встановили, що крадіжку вчинив 45-річний місцевий мешканець, який раніше вже мав проблеми із законом. Затриманий дав правдиві покази. Речові докази вилучено.
Наразі розпочато розслідування.


