«Оздоровчо-реабілітаційний центр» до кінця року може отримати 1 млн грн з бюджету Броварів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На потреби КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» у межах нещодавно ухваленої програми із бюджету міста вже виділили 875 тис. грн. Про це розповіли представники комунального підприємства під час засідання робочої групи з вивчення господарсько-фінансового стану підприємства 2 листопада. Присутні на засіданні після обговорення попередньо домовились виділити іще 1 млн грн до кінця 2018 року.

Зазначимо, рішенням міськради в кінці вересня на потреби КП «ОРЦ» обранці передбачили цьогоріч 2,4 млн грн. Левова частка цих коштів має піти на зарплатню – 1,5 млн. грн. Решта – на сплату газо-, водо- та електропостачання. Слід зауважити, що дія програми передбачена на 2018-2019 роки. Однак про розміри фінансування наступного року наразі не йдеться.

Як розповіли під час засідання робочої групи тимчасова директорка КП «ОРЦ» Юлія Боюн та бухгалтерка підприємства, із передбачених грошей уже перерахували 875 тис. грн. Однак, на поточні потреби «Оздоровчо-реабілітаційному центру» необхідні ще кошти.

Присутні говорили про те, скільки саме і на що необхідно виділити грошей. Активіста «Демальянсу» Ангеліна Козлова зауважила: вже зараз необхідно не зекономити на енергоощадних лампах. Депутатка від БПП «Солідарність» Ірина Веремчук звернула увагу, що на таке оновлення потрібна 151 тис. грн. Мовляв, такі витрати мають окупитися лише за один рік.

Секретар міськради Петро Бабич погодився, що така окупність добра. Підрахувавши інші необхідні витрати, зокрема на вже згадану зарплатню та інші комунальні послуги, присутні попередньо домовились виділити цього року КП «ОРЦ» іще 1 млн грн.

Однак, протягом півгодини спілкування у багатьох питаннях сторони не знайшли взаєморозуміння. Зокрема, йшлося про діяльність підприємства, яка окупається самостійно або принаймні частково: в тому числі про індивідуальні заняття тренерів. Тому докладніше про дофінансування «Оздоровчо-реабілітаційного центру» присутні домовились поговорити на наступному засіданні робочої групи.

Петро Бабич зазначив, що чергова сесія відбудеться 20 грудня. Очевидно, саме на неї чиновники і депутати планують винести остаточний проект змін щодо фінансування КП «ОРЦ».

Нагадаємо, до 2014 року КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» діяло у зв’язці із ПП «Феско», яке належить масажисту екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова і головному «регіоналу» Броварів Сергію Федоренку. Згідно із журналістськими розслідуваннями, КП «ОРЦ» було збитковим і постійно «смоктало» дотації із бюджету. У той час як ПП «Феско» дивним чином отримувало прибутки.

Після перемоги Революції Гідності ПП «Феско» виїхало із приміщень КП «ОРЦ». Однак це не додало прибутковості комунальному підприємству. Принаймні в подальшому там виявили борги, а міська рада Броварів відновила дотування КП «ОРЦ».

Поділіться.

Залиште відповідь