Парк «Перемога»: новий атракціон «Корабель» без будь-яких громадських обговорень (відео)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні у Броварській міській раді відбулося громадське обговорення на тему ремонту парку «Перемога», кошти на який будуть виділятися за програмою співфінансування міського бюджету і з Державним фондом регіонального розвитку.

Під час обговорення відбулася презентація розробленого проекту зонування парку директором компанії «АВН-Капітал» Віталієм Тимофєєвим.

Відзначимо, що під час обговорення акцент робився на тому, що будь-які зміни у парку «Перемога» робитимуться за згодою громади, з якою будуть тривати обговорення. Навіть визначено, що у суботу 4 червня в парку пройде перший ворк-шоп (обговорення і розробка ідей групою людей, які об’єднані одним інтересом) по розробці майбутнього парку та його зонування.

Відразу після громадських обговорень група активістів та депутатів вирішили зайти в парк «Перемога», де стоять «Американські гірки» (конструкції для дітей, побудовані за американським проектом і люб’язно надані містом-побратимом Броварів із США Рокфордом).

Виявилося, що на території, де американські гірки працівниками КП «Бровари-Благоустрій» почалися роботи по монтажу нової конструкції «Корабель». При цьому не було жодного обговорення чи громадських слухань на тему встановлення нової конструкції. Не обговорювалося питання і на рівні депутатського корпусу. Більше того, навіть на громадському вранішньому обговоренні тема не звучала.

Під час гарячих дискусій між депутатами та громадськими активістами з одного боку і керівництвом КП «Бровари-Благоустрій» з іншого — Андрієм Василенком (не плутати з лідером фракції «Самопоміч») — вияснилося, що ремонтні роботи по монтажу «Кораблика» проводяться за кошти, які з’явилися внаслідок розширення статутного фонду КП «Бровари-Благоустрій», тобто, за рахунок місцевого бюджету. Сама конструкція уже куплена і на встановлення її потрібно лише чотири дні. Цікавий нюанс: фірма «Інтер-Атлетіка», яка встановлює «Кораблик», вибрана без тендера. Тендер, як відомо, проводиться на послуги, які вартують більше 200 тис. грн. Однак, по документах вартість робіт — 198 тис. грн, аби тендеру не було.

Емоційно гарячі дискусії завершилися тим, що активісти та депутати пішли на імпровізований прийом до міського голови Ігоря Сапожка. Той, врешті-решт, дав розпорядження: монтажні роботи призупинити до завтра, 18 травня. Активісти вимагали провести обговорення громади і міської влади щодо доцільності встановлення у парку «Перемога» нової конструкції на суботу 21 травня. Коли таке обговорення відбудеться — поки що невідомо.

Поділіться.

Коментарі закриті.