Перевізникам по-новому відшкодують витрати за безкоштовне перевезення пільговиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Через підвищення тарифів на міський транспорт, виконком збільшив розмір  відшкодування витрат за здійснення безкоштовного перевезення пільговиків у міських та приміських маршрутах. Загальна сума відшкодування в рік становить 110 тис. 352 грн.

Через підвищення тарифа по місту до 5,50 грн, виконком затвердив нові розрахунки відшкодування перевізникам.

За здійснення безкоштовного перевезення по місту 1 пільгового пасажира за 1 рейс із розрахунку на 1 автобус, сума відшкодування на рік складе 40 656 грн.

  

За здійснення безкоштовного перевезення 3-х пільгових пасажирів за 1 рейс із розрахунку на 1 автобус (місткістю 20 та більше посадкових місць), який працює на приміських маршрутах «Київ-Бровари», сума відшкодування на рік складе 69 696 грн.

Слід зазначити, що порівняно з минулим рішенням, на обох видах маршрутів кількість робочих днів за місяць зменшено на 2. Таким чином, кількість пільгових поїздок у місяць зменшилась на 44 на міських та 96 – на приміських маршрутах.

Нагадаємозгідно Положення, перевізники мають перевозити одного пільговика безкоштовно на міському маршруті та трьох – на приміських. Контроль за перевезеннями здійснює робоча група, а виплати  –управління соціального захисту населення відповідно до документації, яку надають перевізники.

ФОТО – з мережі Інтернет

Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply