Перша сесія 2019 року: депутати розглянуть 32 питання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відповідно до розпорядження міського голови, 51-а чергова сесія Броварської міської ради VІІ скликання відбудеться 24 січня 2019 року о 10-й годині в приміщенні зали засідань виконавчого комітету Броварської міської ради.

На розгляд сесії винесено 32 питання:

1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.

2. Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари.

3. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари.

4. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйних інженерних мереж.

5. Про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту у комунальну власність територіальної громади м. Бровари.

6. Про безоплатне прийняття квартири №12 по вулиці Петлюри Симона, 21-В/5 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

7. Про внесення змін до Програми «Регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Бровари на 2012-2019 роки».

8. Про внесення змін до Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки.

9. Про внесення змін до Програми капітального ремонту, модернізації та утримання ліфтів у житлових будинках міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки.

10. Про внесення змін до Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років.

11. Про затвердження «Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м.Бровари на 2019-2012 роки».

12. Про затвердження Положення про відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області.

13. Про затвердження Програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019-2020 роки.

14. Про хід виконання міської комплексної Програми підтримки захисту прав дітей «Назустріч дітям»  на 2018 рік.

15. Про хід виконання міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2018 рік.

16. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області в новій редакції.

17. Про хід виконання Програми розвитку культури м.Бровари за 2018 рік.

18. Про затвердження загальної штатної чисельності Міського культурного центру відділу культури Броварської міської ради Київської області.

19. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, припинення дії договорів оренди земельних ділянок.

20. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок.

21. Про продовження дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів, встановлення земельних сервітутів, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, відмову у встановленні земельного сервітуту.

22. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову у затвердженні проекту землеустрою.

23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам.

24.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів учасникам бойових дій.

25.Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою.

26.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність.

27.Про затвердження договорів, що посвідчують право користування та право власності на земельні ділянки.

28.Про доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

29.. Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників Броварської міської ради Київської області.

30. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 21.06.2018 № 983-41-07 «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області».

31. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області № 08-02-07 від 22.12.2015 року «Про утворення постійних комісій, затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Броварської міської ради Київської області VIІ скликання» ради.

32. Різне.

Нагадаємо, під час засідання сесії 20 грудня, на яку прийшли ошукані інвестори недобудови, що на вул. Симона Петлюри, 21-Б, людям пообіцяли задля вирішення їхнього питання провести позачергову сесію 27 грудня.

Поділіться.

Залиште відповідь