Перші 2 випадки COVID-19 у Заворичах. Статистика за добу на Броварщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Станом на сьогоднішній ранок у Броварах – 26 випадків коронавірусної хвороби. А в районі – вже 40. Серед них за останню добу додались два перші недужі в Заворичах. А позаминулої доби – два нових захворювання в Красилівці. Про це відомо з різних офіційних джерел.

Як ідеться в останньому звіті Київської обласної державної адміністрації, сьогодні, 5 травня, на 10:00 число недужих на COVID-19 становить (у дужках – зміни за добу):

Ще 3 травня в КОДА вказували 1 випадок у Красилівці, а наступного дня вже додалось два нових. За інформацією Красилівської сільради, всі троє були шпиталізовані до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні. Водночас, як повідомляє КОДА, вчора в Зазим’ї було 7 випадків. Тепер фігурує 8.

Зі слів керівниці первинної медицини Броварського району Ірини Дементьєвої, нових випадків у Зазим’ї не реєстрували. «Коливання» в статистиці пов’язані з тим, що одну із хворих жінок, яка перебувала або перебуває в пансіонаті «Любов», по-різному приписують, адже вона сама з Ірпеня.

Такими же причинами очільниця медвідомства пояснює загалом низьке число в статистиці Зазим’я. Як відомо зі слів керівника КОДА, у вказаному пансіонаті для літніх людей ще станом на вчора встановили 17 підтверджених ПЛРтестами випадків коронавірусу.

Зі статистики КОДА видно, що в Мокреці стало на 2 випадки менше. Нагадаємо, учора повідомляли, що всі 7 недужих із села – персонал і учень з дитбудинку «Надія». Чому змінились дані в менший бік, наразі не уточнюють. Водночас у сусідніх із Мокрецем Заворичах – тепер є два перших випадки.

Слід зазначити, що керівниця первинної медицини Калитянської ОТГ Тетяна Кудрявцева, до яких входять, зокрема, Мокрець, Заворичі і Калита, на цей час публікує вчорашні дані. Згідно з ними, у громаді зафіксовано 10 випадків, серед яких 2 в медпрацівників і 1 в дитини. Всі хворіють легко.

За інформацією Ірини Дементьєвої, серед постояльців пансіонату «Любов» уже троє померли – усі літні люди. Як раніше повідомляли в Броварській міській раді та в Київобладержадміністрації, з-поміж жертв ускладнень унаслідок COVID-19 – іще одна 86-річна жителька Броварів.

Водночас, за даними Броварської міської ради, станом на вчорашній вечір одужали вже 8 жителів міста та 5 – району. Сьогоднішні ранкові дані від КОДА скромніші. Згідно з ними, в Броварах недугу подолали 5 осіб, а в районі – 2, обидва з Требухова.

Читайте також:

  1. Жоден ринок на Броварщині не відкрився після зняття заборони
  2. Про ціни й асортимент у комунальних аптеках та забезпеченість броварської лікарні ліками. ВІДЕО
  3. Карантин продовжать до 22 травня, але з 11 – почнуть пом’якшувати. ВІДЕО
Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

1 коментар

  1. anticorruption дата

    Самый отвратительный вирус, бушующий в Киеве, это коррупция. И покрывает её никто иной, как мэр города.
    Петиция за отставку кличко: petition.president.gov.ua/petition/86178
    Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал побольше репостов, в которых точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать побольше репостов и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.

Leave A Reply