Первинна ланка медицини у Броварах починає співпрацю із Національною службою здоров’я

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це стало відомо сьогодні, 1 жовтня, під час оперативної наради від головного лікаря Комунального закладу Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігоря Кравцова.

«Із першого жовтня ми розпочинаємо співпрацю з Національною службою здоров’я, — зазначив пан Кравцов. — Уже до п’ятого числа, сподіваємося, надійдуть перші кошти».

Ігор Кравцов також повідомив, що станом на перше жовтня у Броварах було підписано 23764 декларації із сімейними лікарями. Найбільше договорів, за його словами, було укладено 27 вересня — 841.

Окрім цього, один із головних медиків Броварів запевнив, що первинна ланка почала готуватися до епідемій грипу. «Ми вже закупили 20 англійських пульсоксиметрів для дітей. Це такі пристрої, що вимірюють рівень кисню у крові. Кожен із них коштував близько 4,5 тисяч гривень», — розповів Ігор Кравцов. Також, із його слів, було придбано 250 доз вакцин для працівників. Вони ще проходять реєстрацію в Міністерстві, але вже до 5 жовтня мають надійти у відділення.

Нагадаємо, національна кампанія з декларування стартувала 1 квітня 2018 року. Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки чи проживання. Про те, чому виникла проблема із заключенням декларації із лікарями, читайте тут. Відповіді на найпоширеніші запитання щодо декларацій можна знайти в цьому матеріалі.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply