Петро Порошенко в Броварах: концерт «Kozak System», форум регіонального розвитку і передвиборчі промови

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора до Броварів навідався Петро Порошенко. Президент України взяв участь у форумі регіонального розвитку в «Терміналі», після чого майже годину виступав перед людьми на майдані Свободи. Охочих послухати гаранта Конституції на головній площі міста розважав український рок-гурт «Kozak System», який виступив у Броварах уперше.

Заходи за участі президента почалися в місті надвечір. Форум у «Терміналі» був призначений на 16:00 і тривав кілька годин. Головною темою промови Петра Порошенка стали досягнення в питаннях децентралізації в Україні. Не оминув гарант й інших тем, які є складовою його передвиборчої агітації: захист від агресора, енергонезалежність тощо.

Форум регіонального розвитку в “Терміналі”. Фото – прес-служба Петра Порошенка

Зустріч зі звичайними людьми була призначена на майдані Свободи на 18:00, однак сам президент з’явився на годину пізніше. Послухати його прийшли сотні людей, площа перед сценою була заповнена вщерть. Перед виступом гаранта присутніх розважав український рок-гурт «Kozak System», який заспівав близько восьми своїх відомих пісень.

Гурт “Kozak System”

Перед виступом на площі зібралось чимало людей

Агітаційних намет. Таких на площі було кілька

До промови президента слово мали також український партизан, герой війни проти Росії Володимир Жемчугов і очільниця новоствореного Міністерства у справах ветеранів Ірина Фріз. Обидва підтримали Петра Порошенка як кандидата в президенти.

Володимир Жемчугов

Сам же гарант під час свого виступу говорив на різні теми. Він зазначив, що суспільству зараз як ніколи необхідна єдність, і її вдалось досягти. Петро Порошенко також указав на необхідності подолати бідність. З його слів, це відбувається вже зараз. Так, за рахунок коштів від розмитнення «євроблях», пенсіонери з  мінімальними виплатами у березні-квітні отримають доплату в 2410 грн.

Разом із Петром Порошенком були міський голова Ігор Сапожко, народний депутат Павло Різаненко та інші

Згадав гарант і про досягнення, яке стосується Броварів. Мовляв, саме тут за свої власні кошти ще на початку війни він побудував житло для військовослужбовців повітряних сил. Багато слів президента стосувались досягнень у захисті української мови. Уже під час спілкування із людьми Петро Порошенко пообіцяв нашому журналісту, що в четвер БПП «Солідарність» голосуватиме за законопроект № 5670-д.

Слід зазначити, що на зустріч із гарантом прийшли не лише його прихильники. Окремі люди просто під час виступу викрикували тези про відсутність досягнень, «Ротердам+» та інше. Також на мітингу були громадяни зі своїми питаннями. Інвестори скандальної забудови ЖК «Діамант» навіть намалювали плакати, які час від часу намагались розгорнути.

Після промови президента окремі люди також спробували передати йому деякі документи чи листи. Інші – намагалися привітатися за руку та зробити спільну світлину.

Фото – прес-служба Петра Порошенка

Варто зауважити, що під час вчорашнього візиту в місті було помітно багато поліції та нацгвардії. Свідки вказують у соцмережах на перекриття вулиць міста, що нібито створювало незручності.

Нагадаємо, 17 січня із офіційним візитом у Броварах побував кандидат у Президенти України Руслан Кошулинський. Його підтримує частина політичних сил, які позиціонують себе як націоналістичні. Як вказують у ВО «Свобода», під час поїздки кандидат провів зустрічі з працівниками комунальних та інших підприємств міста, а також поговорив із жителями міста в «Прометеї».

Поділіться.

Залиште відповідь