Петиція щодо придбання МРТ набрала 250 голосів. Слово – за місцевою владою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чергова електронна петиція щодо закупівлі апарату МРТ в БЦРЛ набрала необхідні 250 голосів. Тепер її розглядом повинна зайнятись місцева влада.

Автор петиції Богдан Єщенко у своєму тексті підкреслює необхідність даного апарату в понад 100-тисячному місті Бровари.

Це вже четверте електронне звернення, яке майже за місяць набрало необхідну кількість голосів. Перші два електронних звернення від броварчан вже були розглянуті міськрадою. Зокрема міськвиконком підтримав проект щодо облаштування кругового руху на перехрестях міста. Третя петиція щодо створення нового фонтану у парку Перемога буде розглядатися на депутатських комісіях, а під час формування бюджету на наступний рік буде закладено вартість на виготовлення проекту нового фонтану.

Нагадаємо, минулого року видання «Маєш право знати» повідомляло про діагностичний центр «MediVip», який на той час працював вже 10 років при БЦРЛ, і тоді директор «MediVip» Юрій Габорець пояснював, що утримання комп’ютерного томографа, який коштує півмільйона євро, задороге, а потік хворих – замалий (10-15 чоловік на день, серед них інсультників – 4-6 – авт.), тож виручених коштів “вистачало лише на оплату оренди, зарплату та обслуговування апарату”. «Наприклад, один тільки картридж в апараті коштує 50 тисяч євро, а розрахований він усього на 1 рік, – говорив пан Юрій. – Загалом проект «MediVip» у Броварах для нас збитковий, і працюємо лише на прохання головного лікаря». І це при тому, що обстеження коштує від 1000 до 1500 грн.

Головний лікар Валентин Багнюк тоді теж прокоментував ситуацію щодо МРТ в Броварах: «У нас з’явився шанс отримати апарат МРТ у якості гуманітарної допомоги, – казав рік тому Валентин Багнюк. – Зараз апарат знаходиться на виставці за кордоном, а після її завершення МРТ мають перевезти до нас. Усі витрати на транспортування та розмитнення апарату візьме міськрада. Однак, який саме цей МРТ – нічого не знаємо».

Після року очікування апарат з обіцяної броварчанам виставки так і не надійшов. Тепер лишається дочекатись офіційної відповіді від місцевої влади щодо реалізації цієї потреби після зібраних голосів під електронною петицією.

Поділіться.

Залиште відповідь