Петиції броварчан: мешканці просять придбати апарат МРТ у Броварську лікарню

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наприкінці жовтня на сайті Броварської міськради з’явилася петиція щодо закупівлі апарату МРТ в Броварську центральну району лікарню для потреб мешканців міста та району.

Ініціював електронне звернення Єщенко Богдан, у якому зазначив: «У зв’язку з профіцитом бюджету м.Бровари вважаю за необхідне направити ці кошти на закупку та інсталяцію апарату МРТ (магнітно резонансної томографії), оскільки такого обладнання в понад 100-тисячному місті взагалі не існує. Все. Підтримуйте!»

Проголосувати за петицію можна за наступним посиланням: https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=22

Щоб набрати необхідні 250 голосів залишилось 79 днів. Якщо петиція отримає необхідну підтримку, вона буде розглянута в обов’язковому порядку місцевою владою.

Минулого року видання «Маєш право знати» повідомляло про діагностичний центр «MediVip», який на той час працював вже 10 років при БЦРЛ, і тоді директор «MediVip» Юрій Габорець пояснював, що утримання комп’ютерного томографа, який коштує півмільйона євро, задороге, а потік хворих – замалий (10-15 чоловік на день, серед них інсультників – 4-6 – авт.), тож виручених коштів “вистачало лише на оплату оренди, зарплату та обслуговування апарату. «Наприклад, один тільки картридж в апараті коштує 50 тисяч євро, а розрахований він усього на 1 рік, – говорив пан Юрій. – Загалом проект «MediVip» у Броварах для нас збитковий, і працюємо лише на прохання головного лікаря». І це при тому, що обстеження коштує від 1000 до 1500 грн.

Головний лікар Валентин Багнюк тоді теж прокоментував ситуацію щодо МРТ в Броварах: «У нас з’явився шанс отримати апарат МРТ у якості гуманітарної допомоги, – казав рік тому Валентин Багнюк. – Зараз апарат знаходиться на виставці за кордоном, а після її завершення МРТ мають перевезти до нас. Усі витрати на транспортування та розмитнення апарату візьме міськрада. Однак, який саме цей МРТ, чи повністю укомплектований – нічого не знаємо».

Пройшов рік. Де зараз обіцяний апарат, треба питати у головного лікаря БЦРЛ, але станом на сьогодні Валентин Багнюк перебуває на лікарняному.

Поділіться.

2 коментарі

Залиште відповідь