Під мостом на Об’їзній дорозі підмило ґрунт, шляхопровід планують ремонтувати – ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах уже не перший день ллють дощі. Декілька днів тому з-під однієї з берегових опор шляхопроводу над залізницею, що біля платформи «Ялинка», почало вимивати пісок. Про це журналісту «Трибуна Бровари» розповіли очевидці. Сьогодні вдалося побачити наслідки руйнування та стан шляхопроводу: відкрився «вид» на палі мосту висотою приблизно в 1 метр, яких не мало б бути видно. У цьому місці та в інших під мостом помітне підмивання водою.

Як побачили журналісти «Трибуни Бровари», відкіс берегової опори частково зруйнований. А неподалік від нього ґрунт та захисний бетон відходять від конструкції мосту.

З-під відкосу видно, що берегова опора тримається не безпосередньо на ґрунті, а на палях. Видимих на око просідань балок і відповідно проїзної частини не помітно.

Деформаційний шов ззовні виглядає негерметичним. Під мостом це також помітно – усюди видно протікання дощової води.

І, очевидно, ця вода і підмочила опору. Під нею винесло пісок.

Слід зауважити, що протікає міст і в інших місцях – на деформаційних швах проміжних опор, обабіч тротуару тощо.

У деяких місцях можна побачити отвори на пішохідній частині, через що може постраждати перехожий.

По мосту працює лише один тротуар. З іншого боку пішохідна частина перекрита. Там повністю відсутні як перильне огородження, так і конструкції пішохідної частини.

Шляхопровід перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Київській області. У відомстві зазначили, що про проблеми знають. Однак офіційно готові прокоментувати стан мосту лише у відповідь на письмовий запит. Втім, неофіційно повідомили: на зазначеній ділянці заплановано капітальний ремонт. Але коли саме він відбудеться, сказати не готові.

Поділіться.

Залиште відповідь