Підготовка до 55-ї сесії: охочі можуть бути присутніми на депутатських комісіях

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На розгляд чергової 55-ї сесії Броварської міської ради  винесено 62 основних питання. До сесії їх кількість може змінитись, оскільки в процесі підготовки часто з’являються  додаткові питання. Як завжди, затвердженню рішень на сесії передує попередній розгляд проектів депутатськими комісіями. Відповідно до графіка, основний перелік питань до сесії депутати узгоджуватимуть протягом п’яти днів. Особи, які мають бажання ознайомитись із основними питаннями сесії, можуть бути присутніми під час засідань профільних депутатських комісій.

Так, 14 травня  2019 р. о 13.00 год.  відбудеться постійна комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, яка розгляне  чотири питання:

 • про внесення змін до «Міської Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території міста Бровари Київської області на 2019-2021 роки». Доповідає: Приказчик П.В. – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами.
 • Про внесення змін до Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2019 рік. Доповідає: Кривобок Н.А. – директор Броварської  редакції міськрайонного радіомовлення.
 • Про затвердження Правил благоустрою міста Бровари та втрату чинності деяких регуляторних актів. Доповідає: Мельниченко Б.М. – начальник управління інспекції та контролю.
 • Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Броварської міської ради Київської області від 15.03.2007 № 247-18-05 «Про затвердження Положення про порядок реєстрації об’єктів інвестування». Доповідає: Загуменний М.В. – начальник управління економіки та інвестицій.
  Нагадаємо, за дотриманням  регламенту  та депутатської етики в раді відповідає  комісія у складі:
 1. Скотніков Юрій Анатолійович – голова комісії
 2. Сундук Галина Андріївна
 3. Батюк Сергій Іванович

15 травня   2019 р. о 13.00 год.  засідатиме постійна комісія з гуманітарних питань. Перелік питань, які розглянуть депутати-гуманітарії:

 • про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради Київської області від 09.11.2017р. № 710-34-07 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Доповідає : Шевчук О.С. – депутат міської ради.
 • Про зміну назв дошкільних навчальних закладів міста та внесення змін  до статутів ДНЗ.
 • Про затвердження статуту інклюзивно-ресурсного центру Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Мельник О.М. – начальник управління освіти і науки.
 • Про внесення змін до статуту Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Мельник О.М. – начальник управління освіти і науки.
 • Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку системи освіти м. Бровари на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018  № 1195-50-07.
 • Про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради Київської області від 21.12.2017р. № 788-36-07 «Про затвердження міської програми «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки». Доповідає: Петренко А.І. – начальник управління соціального захисту населення.
 • Про затвердження нової редакції Порядку створення діяльності та фінансування спеціалізованого формування Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Сім’я патронатного вихователя». Доповідає: Мардар Л.А. – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 • Про внесення змін до Програми діяльності та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік. Доповідає: Кравцов І.А. – директор КНП  БМР «Броварський  міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 • Про внесення змін та доповнень до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об’єднаних сил та їх сім’ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2019 рік, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018 року № 1192-50-07. Доповідає: Малець С.Д. – радник міського голови.

Гуманітарною сферою опікуються наступні депутати:

 1. Бельський Сергій Костянтинович – голова комісії
 2. Крилова Тетяна Миколаївна
 3. Тоцька Тетяна Петрівна
 4. Берестовий Олег Ігоревич
 5. Негода Галина Василівна
 6. Бойко Сергій Олександрович
 7. Мельник Оксана Миколаївна

16 травня 2019 р. о 10.00 год.  відбудеться засідання  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, яка розглядатиме наступні питання:

 • про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
 • Про внесення змін до договорів оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари в зв’язку зі списанням житлових будинків із балансу комунальних підприємств Броварської міської ради Київської області.
 • Про внесення змін до міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м. Бровари на 2019-2020 роки.
 • Про визначення статусу гуртожитку.
 • Про безоплатне прийняття квартири № 602 в житловому будинку по вул. Київській, 247 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари.
 • Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари безхазяйного майна.
 • Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари безхазяйного об’єкта електропостачання.
 • Про передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари  приватному акціонерному товариству «Київобленерго».
 • Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари.
 • Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари.

Доповідає: Маковський В.М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.

 • Про зміну розміру статутного капіталу комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія». Доповідає: Скочеляс О.С. – виконуюча обов’язки директора КП Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія».
 • Про внесення змін до «Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки». Про внесення змін до Програми «Питна вода міста Бровари на 2019-2023 роки».
 • Про внесення змін до Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років.
 • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2019 рік.

Доповідає: Решетова С.І. – начальник управління  будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.

 • Про затвердження Правил благоустрою міста Бровари та втрату чинності деяких регуляторних актів. Доповідає: Мельниченко Б.М. – начальник управління інспекції та контролю.

Депутати, які опікуються комунальним сектором міста:

 1. Дудко Борис Володимирович – голова комісії
 2. Семенов Максим Володимирович
 3. Лемпіцький Валерій Анатолійович
 4. Саук Андрій Миколайович
 5. Іваненко Валерій Іванович
 6. Зінченко Микола Андрійович
 7. Коваленко Вікторія Миколаївна
 8. Шевчук Олег Сергійович

«Земельний» блок питань депутати розглянуть 17 травня 2019 р. о 09.00 год. під час засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури:

 • про затвердження Правил благоустрою міста Бровари та втрату чинності деяких регуляторних актів. Доповідає: Мельниченко Б.М. – начальник управління інспекції та контролю.
 • Про внесення змін до Положення про управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області в новій редакції. Доповідає: Батинчук С.М. – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор.
 • Про припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок у користування, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на об’єднання земельних ділянок, надання згоди на поділ земельної ділянки, надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду, внесення змін до договору оренди земельної ділянки, відмову в наданні земельної ділянки в оренду, припинення дії договорів оренди земельних ділянок.
 • Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок.
 • Про продовження дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів, внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту.
 • Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність, зміну цільового призначення земельної ділянки, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам.
 • Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів учасникам бойових дій, члену родини померлого учасника бойових дій, внесення змін до рішень Броварської міської ради Київської області.
 • Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою та у відведенні земельної ділянки.
 • Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність.
 • Про затвердження договорів, що посвідчують право користування земельними ділянками.

Доповідає: Гудименко Л.М. – начальник відділу земельних питань.

Земельними питаннями опікуються наступні депутати:

 1. Кочубей Василь Михайлович – голова комісії
 2. Кулініч Людмила Іванівна
 3. Темченко Людмила Григорівна
 4. Опалько Володимир Григорович
 5. Веремчук Ірина Сергіївна
 6. Тютюнник Андрій Анатолійович
 7. Андрієвський Вадим Анатолійович

Завершиться підготовка  до чергової сесії БМР засіданням постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яке заплановане на 21 травня  2019 року о 13.00 год. Фінансову сторону життя міста визначають наступні народні обранці:

 1. Лопатюк Андрій Михайлович – голова комісії
 2. Чаюн Володимир Григорович
 3. Сенько Лідія Іванівна
 4. Гредунов Євгеній Валерійович
 5. Чередник Юрій Павлович
 6. Здоровець Олексій Михайлович
 7. Мутило Вадим Анатолійович
 8. Білокінь Володимир Олексійович
 9. Черепейник Леонід Володимирович
 10. Іллюхін Сергій Миколайович

Окрім фінансового забезпечення міських програм,  депутати-бюджетники розглянуть питання затвердження звіту про виконання  бюджету міста  Бровари за І квартал 2019 року та внесення змін до рішення  Броварської міської ради від 20.12.2018 року  № 1225-52-07  «Про міський бюджет м. Бровари на 2019 рік» та додатків  1, 2, 3, 5, 6, 7».
Зазвичай зсідання комісій відбувається у сесійній залі Броварської міської ради за адресою вул. Гагаріна,15, 2 поверх (або у каб. 421, 4 поверх). Для реєстрації на засіданні необхідно мати посвідчення особи.
Ювілейна 55-та сесія БМР відбудеться 30 травня о 10-00 годині. Охочі бути присутніми, до початку засідання мають пройти попередню реєстрацію. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

 

Поділіться.

Залиште відповідь