Підтоплення вул. Грушевського поки триватиме – тендер на будівництво каналізації не відбувся

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У цьому році планували розпочати будівництво 1-ї черги каналізації для відведення дощових і талих вод з 10 мікрорайону Броварів. Однак торги у системі «Прозоро» не відбулися. Причина – у конкурсі взяв участь лише один учасник. Про це під час оперативної наради за участю заступника міського голови у понеділок розповіла Людмила Павлик, очільниця відділу капітального будівництва Броварської міської ради.

Як вказано на сторінці тендерної закупівлі, торги були скасовані 5 листопада.  Проектом будівництва 1-ї черги було передбачено спорудити систему водовідведення. Каналізація має пролягати від перехрестя вулиць Героїв Небесної Сотні та Грушевського. Далі – парком «Перемога», через вул. Ярослава Мудрого до Броварського міськрайонного суду. А звідти – повертає і прямує вздовж залізничних колій до вул. Переяславський шлях.

Будівництво передбачили ще у 2014 році. Саме тоді були внесені відповідні зміни до міської програми з будівництва та реконструкції інженерних мереж. Зазначена мета: осушення територій та водовідведення дощових та талих вод з території підтоплених районів міста Бровари.

Підтоплення на розі вулиць Героїв Небесної Сотні та Грушевського

У нещодавному тендері ТОВ «Коммерс енерджи» запропонувало за будівництво такої каналізації близько 4,9 млн. грн. Однак київська компанія виявилася єдиною охочою взятися за такі роботи. У зв’язку із цим через два тижні після початку тендерної процедури система «Прозоро» оголосила, що тендер не відбувся.

Як зазначила Людмила Павлик, її відомство буде повторно проводити тендер. Тим паче, гроші на будівництво 1-ї черги об’єкта передбачені на цей рік. Слід зауважити, що у вересні Броварська міська рада передбачила витратити  500 тис. грн. на цей об’єкт протягом 2017 року.

Окрім того, як ідеться в системі «Прозоро», у березні цього року було успішно проведено конкурс на проектно-вишукувальні роботи та коригування проекту будівництва 1-ї черги каналізації. Компанія-переможець запропонувала за це трохи більше 200 тис. грн.

Зауважимо, що вул. Грушевського регулярно зазнає підтоплень під час дощів. Найбільше «дістається» перехрестям із вул. Героїв Небесної Сотні та з вул. Шолом-Алейхема. До того ж, ці ділянки раз у раз заливає нечистотами під час аварій на стічному каналізаційному колекторі міста. Знавці називають вул. Грушевського однією з найнижчих місцин Броварів.

Поділіться.

Залиште відповідь