У березні 2020 року на жителів Броварів чекають планові відключення електроенергії. Вони відбудуться через капремонти, планові чищення траси, заміну статкування. Докладний розклад відімкнень публікують «Київоблерего» та Броварська міська рада.
Так, згідно з графіком, відключення відбудуться переважно біля вокзалу та на Торгмаші. Вже завтра, 3 лютого, в робочий час без світла сидітимуть жителі вулиць Героїв УПА, Фонтене-су-Буа та Чернігівської – через капітальний ремонт обладнання. А на вулицях Аверкія Гончаренка та Романа Сушка не буде електрики через технічне обслуговування.

Читайте також:
