Плоске, Літочки, Рудня: хто захворів на COVID-19. СТАТИСТИКА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Днями стало відомо про зараження чергового медпрацівника з Києва, який живе у Броварському районі. Цього разу йдеться про село Плоске. Окрім того, підтвердилась підозра на недугу в Рудні. Захворіла дитина, яка зараз перебуває на лікуванні в Боярці. За останню добу також стало відомо про перший випадок коронавірусу в Літочках.

Як розповіла «Трибуні» Ірина Дементьєва, керівниця первинної медицини Броварського району, на Броварщині стало відомо про чергове зараження COVID-19 медика. Тепер – у Плоскому. Як і в попередніх випадках у Княжичах і Зазим’ї, недужий працює в столичному медзакладі.

Слід зазначити, що цей випадок не відображений у сьогоднішній статистиці від Київської обласної державної адміністрації. За даними чиновників, захворюваність на Броварщині така:

Станом на сьогодні, за інформацією КОДА, з’явився перший випадок захворювання в Літочках. Водночас – зник один у Літках. Чи йдеться про виправлення помилки, не уточнюють.Також протягом останніх днів у статистиці додались випадки в Броварах, Зазим’ї та Требухові.

Зі слів Ірини Дементьєвої, наразі подробиць щодо випадку в Літочках немає. Водночас, як і раніше, про озвучені раніше захворювання в Пухівці і Літках у «первинці» району не знають. На думку лікарки, ідеться про хворих, які живуть в інших населених пунктах. Але – вказують медикам інші свої адреси.

Ірина Дементьєва також розповіла, що підозра коронавірусу в Рудні таки підтвердилась. Однак, після уточнення інформації, виявилося що йдеться про дитину з апендицитом, яку прооперували в Боярці. COVID-19 виявили через проведення процедури обов’язкового тестування перед операцією.

Читайте також:

  1. Відсьогодні дозволяють відкрити 12 садочків. ПЕРЕЛІК
  2. 5 червня зупиняє діяльність сортувальне містечко в лікарні
  3. Засновниця баскетбольного клубу МОБІ-Бровари: про карантин, перемоги та підтримку
Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply