Правоохоронці вчать школярів протидіяти булінгу та мобінгу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Правоохоронці провели із учнями місцевих шкіл профілактичні бесіди щодо протидії шкільному булінгу та мобінгу, – повідомляє Броварський відділ поліції.

Заходи відбулися під гаслом «Маю право бути собою». Під час зустрічі зі школярами, інспектори ювенальної превенції Броварського відділу поліції спільно з підлітками-активістами учнівського самоврядування провели з учнями місцевих шкіл профілактичні бесіди.

Поліцейські вчергове розповіли дітям про недопущення жорстокості й насильства в дитячому середовищі та проявів булінгу .

Булінг (від англійського bullying) – цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу з боку інших представників колективу. Така поведінка має на меті самоствердитися за рахунок когось, підпорядкувати особистість своїм інтересам або заслужити собі загальний авторитет.

Також правоохоронці пояснили дітям, що таке мобінг – це регулярне і цілеспрямоване нанесення фізичної і психологічної шкоди. До нього можна віднести бойкот, глузування, дезінформацію, заподіяння шкоди здоров’ю або псування особистих речей. Під час зустрічі працівники поліції роз’яснили учням їхні права і обов’язки, а також акцентували увагу на відповідальності у разі здійснення таких  видів правопорушень.

Якщо дитина не досягла 14 років і завдала тілесних ушкоджень іншій дитині, відповідальність покладається на батьків. Їх притягують до відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці закликають дітей не замовчувати про випадки шкільного насильства та негайно інформувати батьків, вчителів або телефонувати на спецлінію “102” поліції Київщини.

Поділіться.

Залиште відповідь