«Повір у себе»: броварські діти з інвалідністю презентували свої творчі роботи. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

1-го грудня в Броварах відкрилася виставка творчих робіт дітей із особливими потребами в рамках XXIV міського фестивалю творчості дітей із особливими потребами «Повір у себе». Зазвичай у рамках фестивалю крім виставки творчих робіт відбувається ще й концертна програма. Цьогоріч із метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби, презентували лише виставку творчих робіт.

Виставка триватиме до 3-го грудня. Роботи можна переглянути у фойє МКЦ «Прометей» із 10:00 до 15:00.

(Натисніть на фото для збільшення)

Хто бере участь

Цьогоріч у виставці творчих робіт взяли участь 160 дітей із різних шкіл Броварів, міського центру комплексної реабілітації дітей із інвалідністю та школи для дітей із особливими потребами «Мозаїка». Порівняно з минулим роком, кількість учасників та їх робіт значно зменшилась.

«Того року у виставці взяли участь близько 220 дітей із усіх броварських шкіл. На жаль, цього року не всі школи долучилися до фестивалю», – пояснює «Трибуні-Броварів» провідна спеціалістка Броварського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Гаврись.

(Натисніть на фото для збільшення)

Броварські таланти

Не дивлячись на меншу кількість учасників, наразі фойє МКЦ «Прометей» майорить різнокольоровими барвами робіт броварських дітей. На виставці можна побачити як художні роботи, виконані фарбами, олівцями та бісером, так і аплікації, поробки з дерева та тканини.

Зі слів організаторів, у нашому місті є багато дітей, які постійно беруть участь у міському фестивалі «Повір у себе». Цьогоріч вони також представили свої роботи на огляд броварчан.

(Натисніть на фото для збільшення)

По закінченню виставки, всі діти-учасники традиційно отримують цінні подарунки.

Більше фото з виставки можете переглянути ТУТ

До уваги батьків

Із 7-го до 29-го грудня всі діти з особливими потребами отримають подарунки від міста. Для цього протягом вказаних днів  батькам потрібно звернутись до Броварського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Фото – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. «Повір у себе»: броварські діти з інвалідністю презентують свої творчі роботи

  2. «Повір у себе»: 23-ій фестиваль для дітей із інвалідністю (Відео)
  3. Увага, конкурс! Броварських дітей запрошують створити новорічну іграшку
  4. Броварські умільці: в МКЦ «Прометей» відкрилася виставка «Майстерня». ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь