Позачергова сесія Броварської міськради відбудеться 10 жовтня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відповідне розпорядження міського голови опублікувано на сайті міста. Депутатам на розгляд виносять 9 питань. Одне з них стосується реалізації так званої «формули Штайнмаєра». Зокрема, мова про неприпустимість поступок агресору та відповідальність за зраду державних інтересів країни.

Позачергова сесія відбудеться 10 жовтня о 10:00 в приміщенні зали засідання Броварського міськвиконкому.

Перелік питань депутатам:

  1. Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України,  Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України  щодо недопущення  реалізації заходів передбачених  так званою «формулою Штайнмаєра».
  2. Про розгляд звернення депутатів Броварської міської ради Київської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
  3. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.10.2001 №426-29-23 «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари спортивного комплексу, що знаходиться на балансі акціонерного товариства відкритого типу «Світлотехніка» та не увійшов до його статутного фонду».
  4. Про внесення змін до «Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки».
  5. Про внесення змін до Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років.
  6. Про внесення змін до Програми розробки містобудівної документації в м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 21.12.2017 р. № 797-36-07 (із змінами).
  7. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2018 року  № 1222-50-07 «Про затвердження Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік».
  8. Про надання згоди на отримання кредиту комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловоенергія».
  9. Про внесення змін до рішення  Броварської міської ради від 20.12.2018 року № 1225-52-07  «Про міський бюджет м. Бровари на 2019 рік» та додатків  1, 2, 3, 5, 6, 7».

Читайте також:

«Формула Штайнмаєра»: Україна протестує, а Броварська міськрада затягує із призначенням сесії?

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply