Минулого тижня у Броварах зафіксували випадки захворювань на ГРВІ, кір, вітряну віспу, туберкульоз. Були також зареєстровані кишкові інфекції, випадки укусів тваринами тощо. У той час як загальна захворюваність зменшилась, число випадків небезпечного кору щотижня лишається стабільним. Ба більше, кір прокрався у пологове відділення лікарні, працівник якого нещодавно занедужав. Про це йдеться у звітах і доповідях відділу лабораторних досліджень та керівника первинної медицини Броварів.

Як розповів під час оперативної наради 4 червня головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, за минулий тиждень значно зменшилась захворюваність серед дитячого і дорослого населення. На наймасовішу недугу – ГРВІ – захворіло 359 осіб. Нагадаємо, в середині травня таких було 462 недужих. Також лікарі зареєстрували відносно невелику кількість пневмоній – 1 дитячу та 2 дорослі.

На інфекції з крапельним механізмом зараження захворіло 20 осіб, йдеться у звіті броварського відділу лабораторних досліджень. Серед них 8 – із кором, спалах якого досі триває в Україні. Причому, в одному з випадків недужим виявився медичний працівник пологового відділення Броварської центральної районної лікарні. Всі пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні, в медичній документації всіх хворих відсутні дані про щеплення від кору.

Загалом на кір захворіли 2 неорганізованих дітей і 6 дорослих віком від 22 до 41 року. Також у Броварах виявили один випадок інфекційного мононуклеозу – у дворічної дитини із садочка «Лісова казка». Окрім того, зареєстрували 3 випадки скарлатини в неорганізованих дітей. Іще 8 занедужали на вітряну віспу, серед яких 6 дітей. Лише один із них ходить до садочка – до ДНЗ «Ластівка».

Фахівці відділу лабораторних досліджень встановили 2 випадки туберкульозу. Один із хворих – 48 років – має відкриту, тобто заразну форму. Він мешкає на вулиці Гайдамацькій, однак тепер перебуває на стаціонарному лікуванні в диспансері. Інший пацієнт – 26 років – має незаразну форму. Він лікується амбулаторно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: